Kimdir
Giriş Tarihi : 28-01-2022 08:02   Güncelleme : 28-01-2022 08:02

Yalnız Kurt dizisi Viking kimdir? Yalnız Kurt Tekin Giritli kimdir, hangi dizilerde oynadı?

Yalnız Kurt Dizisi Viking kimdir? Yalnız Kurt Viking kimdir? Atv Yalnız Kurt Dizisinin başrolünde oynayan Viking kimdir? Yalnız Kurt Viking gerçek adı ne? Yalnız Kurt Tekin kimdir? Tekin Giritli gerçek adı ne? Yalnız Kurt dizisinde Viking karakterini oynayan Kürşat Alnıaçık kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Kürşat Alnıaçık kimdir? Kürşat Alnıaçık Süper Baba, Kürşat Alnıaçık Deli Yürek

Yalnız Kurt dizisi Viking kimdir? Yalnız Kurt Tekin Giritli kimdir, hangi dizilerde oynadı?
Yalnız Kurt Dizisi Viking kimdir? Yalnız Kurt Viking kimdir? Atv Yalnız Kurt Dizisinin başrolünde oynayan Viking kimdir? Yalnız Kurt Viking gerçek adı ne? Yalnız Kurt Tekin kimdir? Tekin Giritli gerçek adı ne? Yalnız Kurt dizisinde Viking karakterini oynayan Kürşat Alnıaçık kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Kürşat Alnıaçık kimdir? Kürşat Alnıaçık Süper Baba, Kürşat Alnıaçık Deli Yürek... Kürşat Alnıaçık Ne Zaman Evlendi, Eşi kim? Kürşat Alnıaçık'ın oynadığı diziler, Kürşat Alnıaçık dizileri, Kürşat Alnıaçık instagram hesabı, Kürşat Alnıaçık hakkında bilgiler ve Kürşat Alnıaçık sosyal medya hesapları:

Yalnız Kurt Dizisi Viking kimdir?

Yalnız Kurt dizisinin karakterlerinden birisi olan Viking rolünde Kürşat Alnıaçık'ı izleyeceğiz. Viking karakterinin dizideki diğer adı ise Tekin Giritli. Kürşat Alnıaçık, Yalnız Kurt dizisinde Viking rolünü oynuyor.

Yalnız Kurt Dizisi Viking Karakteri kimdir?

Yalnız kurt dizisinin ana hikayesi Altay ve Esra'nın etrafında başlıyor. Altay da Esra gibi küçük yaşta yetim kalmıştır. Diziden öğrendiğimize göre Viking, Esra'yı 12 yaşındayken alıp Yalnız Kurt olarak eğiten kişi.

Kürşat Alnıaçık kaç yaşında?

Kürşat Alnıaçık 59 yaşında. Kürşat Alnıaçık 7 Aralık 1962'de Ankara’da doğdu.  Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 1985 yılında mezun olduktan sonra bir bursla İngiltere'ye gitti. London Content Dance School'da eğitim aldı. Türkiye'ye döndüğünde modern dans eğitmenliği de yapmıştır.

Kürşat Alnıaçık nereli

Kürşat Alnıaçık Ankara'da doğdu.

Kürşat Alnıaçık Ne Zaman Evlendi, Eşi kim?

27 Ekim 2013 tarihinde evlenen sanatçının eşinin adı Gerçek Alnıaçık.

Kürşat Alnıaçık hangi dizilerde oynadı?

Kürşat Alnıaçık aslında Osman Sınav'la Süper Baba dizisinden beri tanışıyor. Yine Osman Sınav'ın yönettiği Deli Yürek dizisindeki Savaş rolüyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan sanatçı, Bakır rolüyle Sakarya Fırat dizisinde de karşımıza çıkmıştı. Med Cezir, Kara Sevda, Diriliş Ertuğrul, İsimsizler, Nöbet ve Kurşun gibi dizilerde rol almıştır. En son 50 m2 dizisinde Servet karakteriyle rol almıştı.

Kürşat Alnıaçık Süper Baba (Haluk)

Kürşat Alnıaçık Süper Baba (Haluk) Kürşat Alnıaçık Süper Baba dizisinde Haluk Şahsuvaroğlu rolüyle karşımıza çıkmıştı. Fiko'nun sevdalı olduğu Deniz'in belalısı diyebileceğimiz Haluk karakteri, zengin ve şımarık birisi idi.

Kürşat Alnıaçık Deli Yürek (Savaş)

Kürşat Alnıaçık Deli Yürek (Savaş) Deli Yürek dizisinde Yusuf Miroğlu'nun karşısında en büyük düşman Turgay Atacan idi. Kürşat Alnıaçık da gazeteci Savaş Doğan rolünü oynuyordu. Savaş Doğan bir gazeteciden çok ülkeyi karıştıran bir provakatör gibi çalışıyordu.

Kürşat Alnıaçık Sakarya Fırat (Bakır)

Kürşat Alnıaçık Sakarya Fırat (Bakır) Sakarya Fırat dizisi bir karakol baskını ile başlamıştı. Çeliktepe Jandarma Karakolu, meydana gelen baskından sonra Küpeli Necla, Bakır ve Miro'nun saldırılarına karşı cesurca savaşacaktı. Kürşat alnıaçık kötü adam rolünde Sakarya Fırat'ta da oynamıştı.

Kürşat Alnıaçık Oynadığı Diziler

Yanlız Kurt 2022 50m2 2020- Servet Kurşun 2019- Nuri Kargı Nöbet 2019- Ziya Cevran İsimsizler 2017- Kudret Yıldırım (Sabbah) Diriliş Ertuğrul 2018-2019 Ural Bey Kara sevda 2017 Önder Sezin Medcezir 2014-2015 Turunç Nadir Kayıp 2013 Murat Sakarya Fırat 2009 Bakır Gece Gündüz 2008-2009 Nihat Gencer (Konuk Oyuncu) Kuzey Rüzgarı 2007-2008 Demir Hakman Azap Yolu 2006 Adak 2006 Cemal İki Aile 2006 Atilla Türel Aynalar 2005 Dursun Berivan 2002 Deli Yürek 1998-2002 Savaş Doğan Sıcak Saatler 1998 Ceyhun Emre Kaldırım Çiçeği 1996 Sahte Dünyalar 1995 Süper Baba 1993 Haluk Şahsuvaroğlu Yıldızlar Gece Büyür 1991 Aykut Sessiz Fırtına 1989 Dedem ve Ben 1987

Kürşat Alnıaçık sosyal medya hesapları

İnstagram: @kursatalniacik
AdminAdmin