Yaşam
Giriş Tarihi : 05-02-2022 10:20   Güncelleme : 05-02-2022 10:20

Yalnız Kurt Halit kimdir? Yalnız Kurt Halit gerçek adı ne?

Yalnız Kurt Dizisi Halit kimdir? Yalnız Kurt Halit kimdir? TRT 1 Yalnız Kurt Dizisinin başrolünde oynayan Halit kimdir? Yalnız Kurt Halit gerçek adı ne? Halit Yıldırım ile Altay Kurtoğlu akraba mı? Halit neden yalnız kurtlara ihanet ediyor? Yalnız Kurt dizisinde Halit karakterini oynayan Doğu Can kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Doğu Can kimdir? Doğu Can'ın oynadığı diziler, Doğu Can dizileri, Doğu Can instagram hesabı, Doğu Can hakkında bilgiler ve Doğu Can sosyal medya hesapları: Yalnız Kurt Dizisi Halit kimdir? Yalnız Kurt dizisinin karakterlerinden birisi olan Halit Yıldırım rolünde Doğu Can'ı izleyeceğiz

Yalnız Kurt Halit kimdir? Yalnız Kurt Halit gerçek adı ne?
Yalnız Kurt Dizisi Halit kimdir? Yalnız Kurt Halit kimdir? TRT 1 Yalnız Kurt Dizisinin başrolünde oynayan Halit kimdir? Yalnız Kurt Halit gerçek adı ne? Halit Yıldırım ile Altay Kurtoğlu akraba mı? Halit neden yalnız kurtlara ihanet ediyor? Yalnız Kurt dizisinde Halit karakterini oynayan Doğu Can kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Doğu Can kimdir? Doğu Can'ın oynadığı diziler, Doğu Can dizileri, Doğu Can instagram hesabı, Doğu Can hakkında bilgiler ve Doğu Can sosyal medya hesapları:

Yalnız Kurt Dizisi Halit kimdir?

Yalnız Kurt dizisinin karakterlerinden birisi olan Halit Yıldırım rolünde Doğu Can'ı izleyeceğiz. Doğu Can, Yalnız Kurt dizisinde Halit rolünü oynuyor. Halit Yıldırım karakterine yakından bakalım.

Yalnız Kurt Dizisi Halit Karakteri kimdir?

Yalnız kurt dizisinde karşımıza çıkan Halit Yıldırım karakteri aslında bir yalnız kurt olarak yetiştirilmiş.  Amerika’ya görev için giden Halit’in Golyat tarafından kandırılmış ve devleti için çalışmayı bırakıp Fettah Dahhak’ın adamı olmuştur. Derin devletin içinde yer alan Halit Yıldırım yalnız kurtların peşine düşmüş ve tek tek abisiyle beraber onları öldürmüştür.

Halit Yıldırım ile Altay Kurtoğlu akraba mı?

Evet, Halit yıldırım aslında Altay Kurtoğlu'nun öz amcasıdır.

Doğu Can kaç yaşında?

Doğu Can 36 yaşında. Doğu Can 10 Şubat 1986 tarihinde dünyaya geldi.  İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü mezunudur. Doğu Can, eğitimine devam etmektedir, İstanbul Bilgi Üniversitesi Felsefe ve Toplumsal Düşünce alanında yüksek lisans çalışması yapmaktadır. Üniversite yıllarında tiyatroculuk ile ilgilenen Doğu Can, Ben Tek Siz Hepiniz, Müsadenizle, Bir Meşrutiyet Faciası Yahut Gündüzlerimiz, İçimde Kalmasın, 2. Sezon Birinci Bölüm, Duvar Öyküsü, Ölü Canlar gibi tiyatro oyunlarında yol almıştır.

Doğu Can hangi dizilerde oynadı?

2018 yılında Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alarak ilk defa bir dizide rol alan Doğu Can, Haftasonu isimli kısa filmde rol almıştır. Ramo dizisindeki Arap karakteriyle tanınan bir oyuncu haline gelmiştir. 2018 – Diriliş Ertuğrul (TV Dizisi) 2018 – Haftasonu (Onur) (Kısa Film) 2020 – Ramo (Arap) (TV Dizisi)

Doğu Can boyu ve kilosu

Doğu Can, 1.94 metre uzunlukta ve 87 kilogram ağırlıktadır.

Doğu Can sosyal medya hesapları

Doğu Can instagram hesabı
AdminAdmin