Haberler, Son Dakika Haberleri | Bağımsız Gazete
HV
27 MAYIS Cuma 15:22

Yasak Elma 135. Bölüm Fragmanı 14 Mart Youtube Yasak Elma Yeni Fragman Yayınlandı mı

Yasak Elma 135. Bölüm Fragmanı izle Fox Tv'nin sevilen dizisi Yasak Elma'nın 135. bölüm fragmanı yayınlandı mı, Yasak Elma son fragman izle Youtube, Yasak Elma yeni fragman, Yasak Elma 135. Bölüm Fragmanı 14 Mart

Gündem
Giriş Tarihi : 07-03-2022 22:46
Yasak Elma 135. Bölüm Fragmanı 14 Mart Youtube Yasak Elma Yeni Fragman Yayınlandı mı

Yasak Elma 135. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Fox Tv'nin sevilen dizisi Yasak Elma'nın son fragmanı Youtube ne zaman yayınlanacak? Yasak Elma 135. bölüm neler olacak? Yasak Elma 135. bölüm fragmanı  izle Youtube 14 Mart Yeni Fragman İzle. Yasak Elma dizisi son bölüm fragmanı youtube izle. Yasak Elma 135. Bölüm Fragmanı 14 Mart. Yasak Elma dizisinin gelecek hafta fragmanının detayları haberimizde yer alıyor.

Yasak Elma 135. Bölüm Fragmanı izle

Yasak Elma Son Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? Dizinin bugünkü bölümü bittikten sonra fragmanın yayınlanması bekleniyor. Yasak Elma dizisinin son fragmanı Yasak Elma Youtube Kanalı adresinden yayınlanacak.

Yasak Elma 135. Bölüm Fragmanı 14 Mart

Dizinin son bölümünde Handan'ın Yıldız'a karşı savaş açtığına şahit olduk. 

Yasak Elma 135. Bölüm Fragmanı 14 Mart

Kumru’nun annesi Handan, geldikten sonra olayların hepsinin Yıldız’ın suçu olduğunu fark etti. Kızının başına gelenler için Yıldız'dan hesap sormaya hazırlana Handan, Yıldız'ın baş düşmanı Ender ile birlikte çalışması gerektiğini fark etti. 

Kumru her şeye rağmen Ekin'in restoranında çalışmak zorundaydı. Alışık olmadığı zorlu bir hayata bakalım ne kadar uyum sağlayabilecekti?

Bir kaç bölüm önce Kumru'yu babası evden kovmuştu. Kumru gidecek yeri olmadığı için hizmetçisi Ezgi'nin evine gitmişti. Ezgi'nin gecekondu mahallesindeki evinde yaşamaya çalışan Kumru'nun nerede kaldığını Çetin öğrenince Doğan'a anlatmıştı. Doğan kızının burnunun biraz daha sürtünmesini istediği için orada biraz daha kalmasını istemektedir.

Kumru'nun evden kovulduğunu öğrenen Çağatay, ona telefon etti. ama Kumru onu da tersledi. Sadece Çağatay'a kızmayan Kumru, kendisini arayan ve kaldığı yeri öğrenmek isteyen Melis'i de tersledi.

Kumru'nun nerede kaldığını Ezgi'le konuştukları bir zamanda Aysel duydu. Böylece Kumru'nun nerede kaldığını Yıldız da öğrenmiş oldu. Yıldız Kumru'yu alıp eve getirmek, bölyece Doğan'ın gözüne girmek ister. kumru'nun yanında bir gece kalan Yıldız, Doğan'ın gözüne girmeyi başaracaktı.

Kumru, Ekin'in restoranına iş başvurusuna gitti. Ekin onu işe aldı. Bakalım Kumru burada çalışmayı başarabilecek mi?

Yasak Elma Dizisi 5. Sezon

Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Ece Dizdar, Melisa Doğu, Barış Aytaç, Serkan Rutkay Ayıköz, Emre Dinler, Bahityar Memili, Yasmin Erbil, Erdal Bilingen, Vildan Vatansever ve Kuzey Gezer gibi birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı Yasak Elma dizisinin 5. sezonu merak ediliyor. Yasak Elma dizisine son eklenen oyuncu ise kumru'nun annesi Handan Hanım oldu. Şebnem Dönmez, Handan karakteriyle karşımıza çıktı.

Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu’nun oturduğu, senaryosunu Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün kaleme aldığı “Yasak Elma”, her pazartesi saat 20.00’de FOX TV ekranlarında yayınlanıyor. 

AdminAdmin

YORUMLAR
Bağımsız Gazete Yaşam Koçu
Boya Ustası