Haberler, Son Dakika Haberleri | Bağımsız Gazete
HV
27 MAYIS Cuma 16:32

Yılbaşı Fox Tv Yayın Akışı 2022 Fox Tv Yılbaşı gecesi programları

Yılbaşı Fox Tv Yayın Akışı 2022 Fox Tv Yılbaşı gecesi yayın akışı listesi ile karşınızdayız

Yaşam
Giriş Tarihi : 28-12-2021 07:13   Güncelleme : 28-12-2021 07:13
Yılbaşı Fox Tv Yayın Akışı 2022 Fox Tv Yılbaşı gecesi programları
Yılbaşı Fox Tv Yayın Akışı 2022 Fox Tv Yılbaşı gecesi yayın akışı listesi ile karşınızdayız. 2022 Yılbaşı Fox Tv Yayın Akışı, Yılbaşı tv programları 2022 Fox Tv yılbaşı gecesi tv programları. Fox Tv ekranlarında yılbaşı gecesi hangi programlar var? Fox Tv 31 Aralık 2021 yayın akışı , Fox Tv yılbaşı gecesi Tv programları listesi:

Yılbaşı Fox Tv Yayın Akışı 2022

2022 yılbaşı TV programları listemizde Fox Tv'nin programlarına yakından bakalım. Saat 20:00'de romantik komedi filmi Yalancı Sevgilim ekranlarda olacak. Yılbaşı gecesi eğlencesi Ata Demirer Gazinosu ile devam edilecek.

Fox Tv Yılbaşı gecesi yayın akışı

20:00 YALANCI SEVGİLİM (Film / Romantik Komedi) 22:00 FOX'TA YILBAŞI Ata Demirer Gazinosu

Fox Tv yılbaşı gecesi tv programları

Fox Tv'nin yılbaşı programlarına yakından bakalım:

Yalancı Sevgilim (Film / Fox Tv)

Fox Tv yılbaşı gecesi tv programları Yalancı Sevgilim film Fox Tv ekranlarında saat 20:00'de yayınlanacak olan Yalancı Sevgilim, 2021 yapımı bir romantik komedi filmi. Televizyonlarda ile defa yayınlanacak olan filmde başrollerde GÖKHAN KESER, ARBİL TABUR, SALİH GÜNEY oynuyorlar. Filmin yönetmeni ise  GÜNAY GÜNAYDIN Sami Akyanak (Salih Güney) eski bir Yeşilçam oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor. Aynı mahallede oturan Belgin (Arbil Tabur) bir gün Sami beyin kapısını çalar. Belgin kendisini istemeye gelecek olan damat tarafına varlıklı bir ailenin kızı olduğu yalanını söylemiştir. Sami bey Belgin'in dedesi rolünü oynayacaktır. Tabi burada Belgin'in bütün olayı kurguladığını fark ediyoruz. Sami beyin tanımadığı bir damat adayı ve bir köşk aramaya başlarlar.  Ferit (Gökhan Keser) kendisini bu oyunun içinde bulur. Belgin ve Ferit rollerine çalışırken aşk kapılarını çalacaktır.

Fox'ta Yılbaşı Ata Demirer Gazinosu

Fox Tv Yılbaşı gecesi programları Ata Demirer Gazinosu Yılbaşı Özel Mizah ve müziği buluşturan “Ata Demirer Gazinosu"nda komedyen Demirer'e sahnede Taşkın Sabah yönetiminde bir orkestra ve çeşitli dansçılar eşlik edecekler.

» Yılbaşı TV Programları 2022

Şarkılar Bizi Söyler Kanal D ekranlarında sizlerle olacak. Star TV ekranlarında ise İbo Show sizlerle olacak. Komedi programı isteyenler için Show Tv'de Güldür Güldür Show, Ata Demirer Gazinosu, Kim Milyoner Olmak İster programlarını tercih edebilirsiniz. Tv8 ekranlarında ise O Ses Türkiye Yılbaşı Özel sizlerle olacak.
AdminAdmin

YORUMLAR
Bağımsız Gazete Yaşam Koçu
Boya Ustası