Hacı Sabancı Evlendi: Hacı Sabancı Kaç Yaşında? Nazlı Kayı Kimdir? Nazlı Kayı Kaç Yaşında?

0

Hacı Sabancı Evlendi. Nazlı Kayı ile Hacı Sabancı dün gece evlendi. Hacı Sabancı-Nazlı Kayı düğün gecesinde neler yaşandı? Hacı Sabancı Kaç Yaşında? Nazlı Kayı Kaç Yaşında? Nazlı Kayı kimdir? Hacı Sabancı evlendi. Hacı Sabancının eşi kim? Sosyete dünyasının merakla beklenen düğünü gerçekleşti. Hacı Sabancı-Nazlı Kayı düğün Fotoğrafları:

Hacı Sabancı Evlendi: Hacı Sabancı – Nazlı Kayı

İş insanı Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı sonunda evlendi. Kayı’nın babasının ölümü nedeniyle ertelenen düğün bu akşam gerçekleşti. Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı 3 Eylül Cuma günü Çırağan Sarayı’ndaki düğünü cenaze nedeniyle erteledikten 40 gün sonra Arzu ile Ömer Sabancı’nın yalısında sessiz sedasız evlendiler.

Geçtiğimiz yıl aralık ayında nişanlanarak evliliğe ilk adımı atan cemiyetin ünlü çifti Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı’nın düğünü dün gece gerçekleşti.

Hacı Sabancı – Nazlı Kayı düğününden ilk kareler

Hacı Sabancı Nazlı Kayı Düğün Fotoğrafları

Hacı Sabancı Kimdir?

Densa Denizcilik Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan Ömer Sabancı ve Arzu Sabancı’nın 3 oğlundan biri olan Hacı Sabancı, Sabancı ailesinin dördüncü kuşak temsilcisidir. 1987’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kardeşleri Hakan Sabancı ve Kerim Sabancı’dır.

Hacı Sabancı, İstanbul Saint-Benoit Fransız Lisesi’ni tamamladıktan sonra, Amerika/Boston TUFTS University’de ekonomi eğitimi aldı. Üniversite eğitiminin ardından Londra’da, City University’de Denizcilik ve Finans üzerine master programına katılarak eğitimini tamamladı.

Densa Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Hacı Sabancı, aynı zamanda Marinsa Denizcilik ve Hayat Tekstil şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Instagram’da Hacı Sabancı
Twitter’da Hacı Sabancı

Hacı Sabancı Kaç Yaşında?

Hacı Sabancı 34 yaşındadır.

Nazlı Kayı kimdir?

Zeynep Nazlı Kayı 28 yaşında ve Bursalı bir ailenin kızıdır. Liseye kadar Bursa’da yaşayan Kayı, lise eğitimi için İstanbul’a yerleşti ve bir daha da Bursa’ya dönmedi. Koç Lisesi mezunu olan Nazlı Kayı, Londra’daki University Of Westminster’da hukuk bölümünden mezun oldu. Ardından İstanbul Modern’de sanat tarihiyle ilgili dersler almaya başladı.

Nazlı Kayı’nın Babası kim?

Nazlı Kayı’nın üvey babası olan Kaan Dimili, Dimili Hukuk Bürosu isimli işyerinin sahibiydi. Kalp krizine yenik düşen Kaan Dimili, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştu.

Nazlı Kayı Kaç Yaşında?

Nazlı Kayı 28 yaşında…

İnstagram’da Nazlı Kayı

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku