Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Halı sıkma ve yıkama makinası

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Halı sıkma ve yıkama makinası
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
halı iş ekipmanları , halı kurutma makinası , halı kurutma makinası , halı spinner , halı iplik makinası , halı sıkma makinası fiyatları , halı sıkma makineleri , halı sıkma makineleri üreticisi , tekerlekli modeli halı sıkma makineleri
Venüs Halı Yıkama ve Kurutma Makinesi

Halı sıkma makinesi , halıların yüksek devirde sıkılıp kısa sürede sıkılıp kurutulması için bir sistemdir . Halı yıkama fabrikası için olmazsa olmazdır.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Halı sıkma makinesi, halıları yüksek hızda eğirme ve kısa sürede sıkma ve kurutma yapma sistemidir. Halı yıkama fabrikası için olmazsa olmazdır. Yıkanmış bir halı direkt olarak ipe asılarak kurumaya bırakılırsa bu uzun zaman alır ve işlerin durmasına neden olur. Kaliteli bir halı sıkma makinesi ortalama üç dakikada bitirebilir. Venüs halı sıkma makinesi sıkmanın yanı sıra halıyı da durulayabilir.

Venüs halı sıkma makinesi ; üç model tekerlek, amortisör ve körük ile ayrılmıştır. Wheeler modelleri kısa boylu olduğundan yer yıkama firmaları tarafından tercih edilmektedir. Amortisör ve körük modelleri daha yüksek olduğundan masa tipi otomatik halı yıkama firmaları kullanan firmalar tarafından tercih edilmektedir. Venüs halı sıkma makineleri farklı ölçü ve hız seçeneklerine sahiptir. İç tambur uzunluğu 110 cm ile 520 cm arasındadır. ve 1200,1400,1600 rpm hız seçeneklerine sahip. Boyut ve hız seçimleri için bize danışabilirsiniz. Ayrıca talebinize göre özel ölçülerde üretim yapabiliriz.

Şanzıman (Dişli Kutusu) Sistemi

Halı kurutma makinesi çalıştırıldığında motor ilk çalıştırmada zorlanır ve bu nedenle yüksek amperaj tüketir. Tamburun hızı olduğunda, amperaj seviyesi normal seviyeye düşecektir. Bu durum, bir arabanın üçüncü viteste ilk hareketine benziyor. Şanzımansız halı kurutma makineniz varsa, makine çalışırken amperajı ölçün. Sigorta kutusunun Watt amper değerleri ile test sonuçlarının çakışmayacağını fark edeceksiniz. İletim sistemi isteğe bağlıdır ve şanzımanlı sıkma makinelerini tercih etmenizi öneririz.

Fren sistemi

Sıkma makinesi çalışırken, durdurma düğmesine bastıktan sonra dahili tambur bir süre dönmeye devam edecektir. Halıyı makineden çıkarmak için tamburun durmasını beklemelisiniz. Yoğun iş hacmi nedeniyle ayıracak vaktiniz yoksa fren sistemi doğru seçim olacaktır.

Fren sistemi size zaman kazandıracak ve daha fazla metrekare halı temizlemenizi sağlayacaktır. İsteğe bağlı olarak fren sistemi kurulacaktır.

Halı sıkma makinesi fiyatları için bizimle iletişime

 • (0262) 233 01 09
 • (0262) 233 32 89
 • 0532 594 26 40 numaralardan veya
 • https://venus-makinavenus-hal-ve-oto-ykama-makinalar.business.site adresinden iletişime
 • geçebilirsiniz.
 • Sessiz ve pürüzsüz çalışır.
 • Renk karışımı yok, katlanma izi yok, saçaklara kirli su sızmıyor.
 • Katlama yapmadan sıkma sağlayacak, kopma yapmayacak ve rulo halindeki halıları sıkma kabiliyetine sahiptir.
 • Sıkıldıktan sonra% 96 sudan çıkma kapasitesine sahiptir.
 • İç kapak, kastermid kaplı poli amid dişliye sahiptir.
 • Zamanlayıcı rölesi var.
 • Durulama işlevi vardır.
 • Daha fazla fonksiyon eklemenin avantajları vardır.

Dikkate alınması gereken konular nelerdir?

Halı sıkma makinesi seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Bunlar iç tambur malzeme kalınlığı, tambur malzemesi, poliamidden yapılmış dişli, yapı ağırlığı, en önemlisi motordur. 

Halı sıkma makineleri için fiyat ararken bu özellikler dikkatlice kontrol edilmelidir. Yeni başlayan bir girişimcinin en yaygın hatası, halı makinelerini sadece fiyat bazında aramaktır. Bu nedenle CNC tezgahı olmayan iki torna tezgahına sahip halı sıkma makinesi üreticileri bu müşterileri hedef alacak. Halı sıkma makinesi fiyatlarının kullanılan malzeme ve üretim kalitesi ile doğru orantılı olduğunu unutmamalıyız. Venüs halı sıkma makineleri tecrübeli ve uzman mühendisler tarafından üretilmekte ve 20’den fazla ülkede uzun süredir kullanılmaktadır.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap