Hangi Hayvan Kişiliğinize Uygun?

Dışarıda pek çok hayvan var ve tüm hayvanlara sahip olmasam da burada bir sürü havalı hayvanlar var. Hangisi senin karanlık ruhunu temsil ediyor?

0

Hayvanat Bahçesinde dolaşırken, bazı hayvanların belirli kişilik özelliklerine sahip olduğunu fark edebilirsiniz. Bu büyüleyici türlere yaklaşmak, günlük yaşamlarına benzersiz bir erişim sağlayacaktır. Ama sana en çok benzeyen hayvanın hangisi olduğunu hiç merak ettin mi?

Bu özelliklerden herhangi birinin doğru olup olmadığını görmek için aşağıdaki açıklamalara bir göz atın: Aslanlar Aslanlar asil, cesur yaratıklar olarak bilinir. Onurlu bir zarafetle hareket ederler ve gittikleri her yerde başlarını döndürerek yadsınamaz bir varlıkları vardır.

Ayrıca güvenilir ve öngörülebilirdirler – bir aslanın nerede durduğunu her zaman bilirsiniz. Günün çoğunu hareketsiz geçirirler ve genellikle günde yaklaşık 20 saat dinlenirler. Sosyalleşme genellikle alacakaranlıktan sonra gerçekleşir. Zaman zaman dramatik ve hakim olabilseler de, kalpleri hala kedicikler.

 

 

Kaplanlar Kaplanlar kendilerine çok güvenen, güçlü hayvanlardır; onlar görkemli ve bunu biliyorlar. Bir kaplanı çevreleyen bir aciliyet duygusu vardır ve kendi yollarını bulduklarında, elde edilene kadar hedeflerine odaklanma eğilimindedirler. Kaplanlar tamamen benzersizdir – hiçbir iki kaplan aynı çizgilere sahip değildir. Aynı zamanda ‘ya hep ya hiç’ zihniyetine sahip oldukları da bilinir, vahşi doğada sık sık tıkanırlar ve birkaç gün boyunca yemek yemezler. İki güzel Bengal Kaplanı, Tiana ve Khan’a ev sahipliği yapıyor.

 

 

Filler Filler etkileyici bir fiziksel varlığa sahiptir ve yaptıkları her şeyde sakinlik ve güven verirler. Son derece kibar ve manevi bir tavırları var ve inanılmaz derecede entelektüeller. Aslında Afrika Filleri dünyanın en zeki türleri arasındadır. Duygusal, hassas yaratıklardır ve büyük bir mizah anlayışıyla çok sevecen ve şefkatlidirler. Ve unutmayalım… Harika bir hafızaları var! Gelin ve zeki devlerimiz Buta ve Janu’ya merhaba deyin.

 

 

Yılanlar Yılanlar, hoşlanmadıkları bir şeyle karşılaştıklarında savunma mekanizmalarını kullanma eğiliminde olan zeki sürüngenlerdir (kafaları içerideyken sıkı bir top gibi kıvrılırlar, genellikle uzun süre hareket etmezler). Düşük profilli olmayı seviyorsanız ve hızlı bir öfke ile utangaç ve güvensizseniz, belki de en çok bir yılan gibisiniz? Gelin ve Kraliyet Pitonlarımız Rupert ve Ruby ile tanışın. Mirketler Yırtıcı hayvanlar için mükemmel bir atıştırmalık olmasına rağmen, çok sadık hayvanlardır ve her zaman ‘mafya’ veya ‘çete’lerinin geri kalanına göz kulak olurlar – sevimli yavrularının güvenliğine yönelik tehditleri kabul etmezler ve bir çöl faresi her zaman diğerleri beslenirken veya uyurken ‘bekleme’ yapın. Çok sosyal hayvanlardır ve başkalarıyla birlikte olmaktan keyif alırlar.

 

 

Zürafalar Zürafalar, güvenle ve zarafetle hareket eden zarif ve zarif hayvanlardır. Zürafa, çoğu 20 fit yüksekliğe kadar büyüyen, tüm memelilerin en uzunudur. Uzun boyunları (6 fit 7 inç uzunluğa kadar olabilir), çok uzağı görebildikleri için koruma sağlar. Sessiz ve rahatsanız, ancak başkaları için boynunuzu uzatırsanız ve gözünüz köşede ne olursa olsun, belki de kişiliğinize en iyi şekilde uyan bir zürafa.

 

 

 

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku