Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Hasan Durmaz Kimdir?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Genç iş insanı Hasan Durmaz Özikizler künefe Ceo’su, TÜRES Gaziantep başkanı, Hasan Durmaz Özikizler markasını dünya pazarına açıyor.
 Hasan Durmaz Kimdir?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Hasan Durmaz 1986 yılında Şanlıurfa`nın  Birecik ilçesinde dünyaya geldi.Boğaziçi Üniversitesinin İşletme bölümünü başarı ile bitiren Durmaz, günümüzde Özikizler Künefenin Ceo`su konumundadır.

Künefe akademisinin kuruculuğu üstlenen Hasan Durmaz, aynı zamanda TÜRES Gaziantep başkanıdır. Bununla birlikte vatanına , Türkiye`ye olan bağlılığı, sevgisi büyük dikkat çekmektedir.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Babası Meşhur Mehmet Usta Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde  sadece 50 metrekare bir dükkân ve birkaç masa ile başlayan hikayesine , Dünyaya gelen ikiz çocukları Hasan Ve Hüseyinden esinlenerek Özikizler ismini vermiştir.

Bir  masa  bir sandalye ile başlayan serüven komşu şehir olan Gaziantep’e  2009 senesinde açılan ikinci şube ile devam etmiştir. Bu zamanlarda abileri Hasan ve Hüseyin`e bir üye  daha eklenmiş, üçüncü ve en küçük kardeş olan Zülfikar`da yavaş yavaş işin ucundan tutmaya başlamıştır.

Yavaş yavaş büyüyen ve gelişen Hasan Durmaz 2014 ve 2016 senelerinde 2 şube daha açarak toplam şube sayısını 4`e yükseltmeyi başarmıştır.

Başarı ve gelişim ilkesini benimseyen ve prensip haline getiren Özikizler markası  2017 yılında İstanbul Beykent sonrasına 2018 yılında Ankara,  son olarak 2019`da   İstanbul Acıbadem şubelerinin açılışını yaparak Türkiye pazarında şube sayısını toplam 9`a çıkarmıştır ve hizmet ağını genişletmiştir.

Kısıtlı imkanlarla başlayan bu serüven başta Ortadoğu , Avrupa olmak üzere global hedeflerine emin adım ilerleyecek, farklı ülkelerdeki yatırımlarına devam edecektir.

Markası  Özikizler Künefeyi başarılı ve profesyonel bir biçimde bugünlere kadar getiren Hasan Durmaz`ın 2021 hedefleri arasında, Türkiye`de gelişip markalaştıkları gibi ,  Özikizler künefe markasının dünya çapında da ismini duyurmak, ilke ve prensiplerine bağlı kalarak gelişimlerine ve başarılarına kaldığı yerden, ilk günkü gibi devam ettirebilmektir.

En büyük gayesi bağlı ve aşık olduğu bu topraklarda profesyonelleştirdiği Özikizler künefe markasını dünya pazarına tanıtmak ve tanıştırmaktır.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap