Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Hasan Kartal: “Karadeniz derbisinin centilmence olacağına inanıyorum”

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Hasan Kartal: “Karadeniz derbisinin centilmence olacağına inanıyorum”
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Süper Lig’in 24. haftasında yarın Trabzonspor’a konuk olacak Çaykur Rizespor’un kulüp başkanı Hasan Kartal, dostluk içinde bir Karadeniz derbisi geçmesi temennisinde bulundu.

Kartal yaptığı açıklamada, Suriye’nin İdlib kentinde şehit düşen askerler bulunduğunu hatırlatarak, böyle bir dönemde konuşmanın çok güç olduğunu dile getirdi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Türkiye’nin zorlu bir süreçten geçtiği dönemde kulüplerin de sergileyecekleri davranışlarla örnek olmaları gerektiğini vurgulayan Kartal, sporun sadece araç olduğuna dikkati çekti.

Kartal, önemli bir maça çıkacaklarını aktararak, “Üst üste hiç beklemediğimiz sonuçlar aldık. Rakibimiz şampiyonluk yarışı içerisinde. İki taraf açısından da kritik bir maç oynayacağız. Karadeniz derbisinin centilmence olacağına inanıyorum. İyi oynayan kazanır.” ifadelerini kullandı.

Teknik kadroya ve futbolculara güvendiğinin altını çizen Kartal, “Taraftarların içinde olduğumuz zorlu süreçte kendi takımlarına odaklanacaklarına inanıyorum. Biz de üzerimize düşeni yapmaya hazırız.” diye konuştu.

Kartal, futbolcularla bir araya gelerek, özel bir görüşme yapacağını da sözlerine ekledi.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap