Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Hatay’da CHP’li bir genç gözaltına alındı!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Hatay’da CHP’li bir genç gözaltına alındı!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Cavit KınalıCHP Hatay Gençlik Kolları üyesi Onur Alp Arıkan, akşam saatlerinde ‘Devlet büyüklerine hakaret’ iddiasıyla gözaltına alındı.

CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Eren Kurt‘tan aldığımız bilgiye göre, tam olarak hala ne ile suçlandığı bilinmeyen Arıkan, akşam saatlerinde polisler tarafından gözaltına alındı. CHP Hatay il başkanı ve milletvekilleri de Arıkan’ın serbest bırakılması için çalışıyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Nöbetçi mahkemeye sevk edilen Arıkan’ın, yarın serbest bırakılması bekleniyor.

TEZCAN HEDEF GÖSTERDİ, ONUR ALP GÖZALTINA ALINDI!

Gün geçmiyor ki memlekette ilginç olaylar yaşanmasın. A Haber’de ‘Sabah Ajansı’ programı sunucusu yandaş Erkan Tan, hakaretler ederek Hüsnü Mahalli’yi hedef göstermiş ve linç edilmesini istemişti. Hemen ardından da, Hüsnü Mahalli gözaltına alındı.

Twitter’da kendince insanları hedefe oturtan Fatih Tezcan’da 3 gündür Onur Alp Arıkan’ı hedef göstermeye çalışıyordu. Ve ardından Arıkan’da gözaltına alındı.

Bunlar tesadüf mü yoksa emniyet birimleri hedef gösterilenleri mi alıyor bilinmezken, bu konu kafaları karıştıracağa benziyor.

MUHALEFET SİNDİRİLMEYE Mİ ÇALIŞILIYOR?

Geçtiğimiz gün yine ‘devlet büyüklerine hakaret’ iddiası ile gözaltına alınan ünlü yazar Hüsnü Mahalli’de bugün tutuklanmıştı. Son dönemde iktidar partisi, ‘Darbe ve OHAL’ fırsatçılığı yaparak muhalefeti sindirmeye çalışmakla suçlanıyor. “FETÖ ile mücadele” adı altında kamuoyunda, “yıllarca FETÖ’ye karşı çıkmış, bedel ödemiş” olarak bilinen pek çok muhalif aydın ve gazetecinin de gözaltında bulunması akıllara, “Darbe ve OHAL fırsatçılığı yaparak muhalefet sindirilmek mi isteniyor?” sorusunu getiriyor.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap