‘Hayaletler’ HBO Europe İle 15 Avrupa şehrinde gösterime girecek

0 61

Azra Deniz Okyay’ın yazıp yönettiği, yapımcılığını Dilek Aydın’ın üstlendiği ‘Hayaletler’, bugünden itibaren HBO Europe’ta gösterime giriyor. 

Bağımsız Gazete – WarnerMedia’nın 2010’den beri bağımsız sinemacılara ve yerel projelere verdiği destekle Avrupa sinema ve televizyon sektörünü şekillendiren televizyon kanalında bir yıl boyunca gösterilecek film, aralarında Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Polonya, Sırbistan, Bosna-Hersek ve Litvanya’nın da bulunduğu 15 Avrupa şehrinde seyirciyle buluşacak.

Geçtiğimiz hafta Karlovy Vary Film Festivali’nin yılın en dikkat çekici filmlerini bir araya getiren bölümü “Horizons”ta gösterilen Hayaletler, 23 Eylül-7 Ekim tarihlerinde Tayvan’ın başkentinde düzenlenecek 20. Taipei Film Festivali’nde Uluslararası Yeni Yetenek Ödülü için yarışacak

Ülkede elektriklerin kesildiği bir günde geçen ve dört farklı karakterin kesişen hikâyelerini anlatan Hayaletler’in başrollerini Nalan Kuruçim, Dilayda Güneş, Beril Kayar ve Emrah Özdemir paylaşırken, kurgusunu Ayris Alptekin, görüntü yönetmenliğini Barış Özbiçer, sanat yönetmenliğini Erdinç Aktürk ve müziklerini de Ekin Fil yaptı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku