Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

HDP kongresine katılamayan Ali Babacan’ın mesajı salonda okundu

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 HDP kongresine katılamayan Ali Babacan’ın mesajı salonda okundu
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirilen HDP 4. Olağan Kongresi’ne davetli olan ancak katılamayan Ali Babacan, yolladığı mesajda “Alacağınız kararların ülkemizin demokrasisine ve toplumumuzun huzuruna katkı vermesini ümit ediyorum” dedi.

Halkların Demokratik Partisi‘nin 4. Olağan Kongresi Ankara’da Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Eş genel başkanlıkta Pervin Buldan yerini korurken Sezai Temelli yerine Mithat Sancar aday oldu. Tek aday olan Sancar bundan sonra Pervin Buldan’la birlikte göreve devam edecek.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

ALİ BABACAN MESAJ YOLLADI

HDP kongresine yeni parti hazırlıklarına devam eden Ali Babacan da davetliydi. Ancak Babacan kongreye katılmadı yerine bir mesaj yolladı. Ali Babacan salonda okunan mesajında şu ifadeleri kullandı “Sayın Pervin Buldan ve Sayın Sezai Temelli, Halkların Demokratik Partisinin 4’üncü Olağan Büyük Kongresine davetiniz için teşekkür ederim. Kongrede alacağınız kararların ülkemizin demokrasisine ve toplumumuzun huzuruna katkı vermesini ümit ediyorum. Bu vesileyle selamlarımı iletiyor, kongrenizin hayırlı olmasını diliyorum.”

CHP VE GELECEK PARTİSİ DE ORADAYDI

Öte yandan Cumhuriyet Halk Partisi, Gelecek Partisi ve Yeniden Refah Partisi de kongreye katılım gösterdi. CHP adına Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, Gelecek Partisi adına da Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün ve Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin Ankara Spor Salonu’na gitti.

:

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap