Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Hem pazarcıyı hem tüketiciyi kazandıracak protokol

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Hem pazarcıyı hem tüketiciyi kazandıracak protokol
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Bursa haber…

Nilüfer Belediyesi, ilgili odalarla yaklaşık 3 bin pazarcıya kapsayan protokolü imzaladı.

Nilüfer Belediyesi Halk Evi’nde gerçekleştirilen imza töreninde protokolü, Nilüfer Belediye Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Bozbey, Seyyar Pazarcılar Odası Başkan Yardımcısı Ergin Birdal, Bursa Yaymacılar ve Benzerleri Odası Başkanı Fahrettin Tüccaroğlu imzaladı.
Yaklaşık 3 bin pazarcı esnafını ilgilendiren protokol, ilçe sınırları içinde haftanın belirli günlerinde kurulan bütün pazar yerlerinin düzenli ve modern bir yapıya kavuşturulması, pazarın sona ermesinin ardından yapılması gereken temizlik faaliyetlerinde karşılaşılan güçlüklerin ortadan kaldırılması, düzenin esnaf ve belediye işbirliği ile sağlanması konularını içeriyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Bursa haberler…

Nilüfer Belediye Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey, “Oda temsilcilerimizle gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğinin amacı, hem esnafımıza destek vermek, onların güçlü bir meslek örgüt yapısına sahip olmalarını sağlamak hem de esnaf ve vatandaşlarımızın sağlıklı, çağdaş ortamlarda alışveriş yapacakları pazar yerlerini oluşturmak. Böylece hem esnafımız hem tüketiciler kazanacak” dedi.

 

 

 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap