Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Hoşgeldin Samsung Galaxy S11

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Hoşgeldin Samsung Galaxy S11
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Samsung Galaxy ailesinin S serisine dahil olacak telefonun sosyal medyada yer alan fotoğraf ve videoları ile telefon hakkındaki birkaç detay ortaya çıktı. S ailesinin bir üyesi olacak olan telefonun görünen özellikleri teknolojiye ayak uydurmuş görünüyor.

Samsung, telefon sektöründe hız kesmeden atılımlarına devam ediyor. Kullanıcılarının geri dönüşlerini önemseyen teknoloji devi, oluşan isteklere ve karşılaşılan sorunları ele alarak her seferinde kendisini geliştirmeyi oldukça iyi bir şekilde yapıyor. Yeni bir model olarak karşımıza çıkacak olan Galaxy S11 ise S serisinin bir üyesi olacaktır. Görüntülenen bilgilere göre tasarım konusunda oldukça kendisini yenilemiş olan Samsung, bu cihazından bunu açıkça göstermektedir. İnce ve şık görünümüyle S11 şimdiden kendisine epey hayran toplamış durumda. 

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Ekran kısmına bakacak olursak, parmak izi okuyucusunun herhangi bir tuşa gereksinim duymadan ekranın içine yerleştirildiğini görebiliriz. Bununla birlikte ekranın çentiksiz ve delikli bir ön kamera sistemine sahip olduğunu belirtebiliriz. 3,5 mm kulaklık girişi bulunmayan cihazın bluetooth kulaklıkla kullanılması beklenmektedir. Bazı kullanıcıları bu durum üzse de, teknolojiye adapte olarak piyasaya çıkacak olan bu cihazın kullanıcısını çok da üzmeyeceğini belirtmek gerekir. Diğer yandan edinilen bu bilgiler şimdilik tam net olmamakla birlikte resmi bir tanıtım ya da açıklamayla diğer özelliklerini de ilerleyen günlerde görmeyi umuyoruz. 
Bu haber http://www.limithaber.com/’dan alınmıştır.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap