İBB’den faizsiz, masrafsız ‘destek avans’

0 61

İBB Başkanı İmamoğlu, yeni ekonomik destek projesi Destek Avans’ı tanıttı: Faizsiz, masrafsız 600 ya da 1200 lira avansı İstanbulkart’ın geçtiği her yerde ve Halk Bakkal’larda kullanabileceksiniz.

Bağımsız Gazete – İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ekonomik sıkıntı yaşayan kent sakinlerine destek olmak için geliştirdikleri ‘Destek Avans’ projesini tanıttı.  

Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan İmamoğlu, şu ifadeleri kullandı;

“Son baharın gelişi ve okulların açılmasıyla birlikte aile bütçelerinin zorlandığı günler yaşıyoruz. Bu sıkışık dönemde ihtiyaç sahiplerinin nefes almalarını sağlayacak bir iş birliği gerçekleştirdik.

İştirak şirketimiz Belbim’in Denizbank’la yaptığı anlaşmayla 600 ya da 1200 lira avans kullanabileceğiniz ve kullandığınız miktarı herhangi bir faiz ve masraf olmaksızın 100 liralık aylık taksitlerle geri ödeyebileceğiniz bir sistem geliştirdik.

Destek Avans adını verdiğimiz bu uygulamayla alacağınız avans İstanbulkart’ınıza yatacak ve ulaşım başta olmak üzere İstanbulkart’ın geçtiği her yerde ve Halk Bakkal’larda kullanabileceksiniz.

İstanbul’da ihtiyaç sahipleri bir parça rahat nefes alsın. Hiç kimse ekonomik zorluklar karşısında kendini çaresiz hissetmesin. Özlemimiz bu, gayretimiz bunun için.”

Kampanyanın detaylarına ve başvuru formuna kartsorgu.istanbulkart.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku