Yaşam

İbrahim Tatlıses seks twiti hakkında açıklama yaptı!


Yaşam

Sosyal medyanın azizliğine uğrayan İbrahim Tatlıses’ten ‘hacklendim’ açıklaması geldi.Sosyal medyanın azizliğine uğrayan İbrahim Tatlıses‘ten ‘hacklendim’ açıklaması geldi. İbrahim Tatlıses‘in Twitter hesabından geçtiğimiz günlerde, ‘seks‘, ‘seks videoları‘ yazılı iki twit paylaşımı yapıldı. Twit paylaşımı ardından takipçilerinden yoğun tepki alan İbrahim Tatlıses’ten açıklama geldi.

Her seçim AKP‘ye yakınlığıyla bilinen ve geçtiğimiz günlerde referandumda ‘evet‘ vereceğini açıklayan Tatlıses, “Geçen hafta twitter hesabım hacklendi, haberim bile yoktu. Ekibim hesabı tekrar güvenli konuma getirdi, bana öyle haber verdi. Genelde sanatçıların başına geldiği için  üzerinde bile durmadık. Zaten ben twitter hesabımı genellikle instagram uzantılı kullanıyorum. İbrahim Tatlıses olarak hakkımda bel altı haberler yapılmasından çok rahatsız oldum, eminim sizlerde bu haberi yapmayı kendinize yakıştırmışsınızdır” açıklamasını yaptı.

Gündeme oturan bu olayda bir çok insan durumun yanlışlıkla yaşandığı kanısında. Daha önce AKP‘li Burhan Kuzu‘nun başına geldiği gibi, Google‘da arama yapmak amacıyla yazılan cümleler yanlışlıkla sosyal medyada paylaşıldığı fikri ağır basıyor. Olayın gerçek nedenini uzun süre bilemeyeceğimiz gibi, akıllarda hep soru işareti bırakacak cinsten.