İkimizin Sırrı dizisi neden final yaptı bitti? İkimizin Sırrı 2. sezon 11. Bölüm olacak mı?

0

İkimizin Sırrı dizisi neden final yaptı bitti? İkimizin Sırrı 2. sezon 11. Bölüm olacak mı? Atv ekranlarında yaz aylarında başlayan İkimiz Sırrı dizisinden 10 Ekim günü final kararı alındı. Dizinin neden final yaptığını merak eden izleyiciler için detaylar açıklandı. Başrollerini Aras Aydın ve Leyla Feray’ın paylaştığı dizi ekrana veda eden diziler arasında yer alıyor. Üs Yapım tarafından hazırlanan ve Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal, Deniz Hamzaoğlu, Ceyhun Mengiroğlu, Irmak Örnek ve Bestemsu Özdemir’in yer aldığı dizi izleyicilere veda edecek.

10 Ekim 2021’de final yapacak olan İkinin Sırrı dizisi 10. bölümü ile ekranlara veda edecek. Sırrımız İki dizisi için alınan nihai kararın arkasında, ATV’nin yeni dizisinin bir an önce yayına alınması arzusu var. ATV yönetimi, İkimizin Sırrı yerine Yalnız Kurt dizisini yayınlamayı planlıyor. 7 Ağustos 2021 Cumartesi günü yayın hayatına başlayan İkimizin Sırrı 10. bölümde ekranlara veda edecek. Cumartesi akşamı sezon dizisi tek tek yayınlanmaya başladı. ATV yönetimi ise artık dayanamayan İkimiz Sırrı dizisine zaman vermek yerine rakip dizi seyirciyi kendine bağlamadan önce Yalnız Kurt dizisine başlamak istedi.

İkimizin Sırrı dizisi neden final yaptı bitti?

İkimizin Sırrı dizisinde yeni sezonun başlamasının ardından dizi ilk 10 reytinge girmedi ve final yapmasına karar verildi. İkimizin Sırrı dizisi yerine Yalnız Kurt dizisinin Ekim ayında yayına gireceklerini söyleyince Sırlarımız dizisinin ömrü kısaldı.

İKİMİZİN SIRRI OYUNCULARI

Leyla Feray – Neva Canpolat

Aras Aydın – Alp Karahun

Dolunay Soysert – Seylan Sorgun

Tülay Günal – Türkan Karahun

Engin Alkan – Kasım Karahun

Bestemsu Özdemir – Ece Kaya

Ceyhun Mengiroğlu – Emir Karahun

Ahsen Türkyılmaz – Hayal Canpolat

Deniz Hamzaoğlu – Korhan

Yıldırım Fikret Urağ – Kadim

Çağla Çıtanak – Berrak

Bala Atabek

Irmak Örnek – Yağmur

Sacide Taşaner

Tarık Özenbaş – Tolga

Mina Koyuncular

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku