Siyaset

İngiltere-Türkiye biletleri satışa çıktı


Siyaset

İngiltere ile A Milli Futbol Takımı’nın yapacağı karşılaşmanın biletleri satışa sunuldu. Türk seyirciler içi çıkan biletler 105 ile 189 TL arasında…A Milli Futbol Takımı’nın EURO 2016 hazırlıkları kapsamında 22 Mayıs Pazar günü İngiltere’yle deplasmanda oynayacağı hazırlık maçının biletleri genel satışa açıldı.

İngiltere’nin Manchester kentinde yer alan City of Manchester Stadyumu’nda yerel saatle 17.30, TSİ 19.30’da başlayacak karşılaşmanın biletleri bilet.tff.org üzerinden satışa çıktı.

12 Nisan-10 Mayıs tarihleri arasında yapılacak genel satış sürecinde, ay yıldızlı taraftarlar maç biletlerini Milli Takım formasıyla birlikte satın alabilecek.

İngiltere-Türkiye maçına bilet alan ve yurt içinde yaşayan taraftarlara biletleri kargo ile ücretsiz olarak teslim edilecek. Karşılaşmaya bilet alan ve yurt dışında yaşayan taraftarlar ise Manchester’de açılacak dağıtım noktasından biletlerini teslim alabilecek. Manchester’daki bilet dağıtım noktasının yeri ve çalışma saatleri ise önümüzdeki haftalarda açıklanacak.

İngiltere-Türkiye hazırlık maçının Türk seyirciler için bilet fiyatları:

Kategori 2: 189 TL
Kategori 3: 147 TL
Kategori 4: 105 TL