Instagram mı çöktü son dakika İnstagram neden açılmıyor? İnstagram Neden Hata Veriyor 2021

0

Whatsapp Instagram Ve Facebook Ne Zaman Açılacak? 4 Ekim Instagram Akış Yenilemedi Hatası Ve Whatsapp Messenger Mesaj Neden Gitmiyor? Instagram ne zaman açılacak? 4 Ekim Instagram akış yenilemedi hatası neden oluyor? İnstagram mesaj neden gitmiyor? Instagram neden yüklenmiyor? İnstagram bozuldu mu neden çalışmıyor? İnstagram mesajlarım neden gitmiyor? Son dakika 2021 Sosyal medya çöktü mü Son dakika 2021 Instagram 5xx server error hatası

İnstagram neden açılmıyor?

WhatsApp, Instagram ve Facebook büyük bir kesintiye uğradı. WhatsApp, Instagram ve Facebook dünyanın birçok yerinde kapalı. Tamamı Facebook’a ait olan ve paylaşılan altyapı üzerinde çalışan üç uygulamanın tümü, 17:00’den kısa bir süre önce çalışmayı tamamen durdurdu. Facebook Workplace gibi aynı uygulama ailesinin parçası olan diğer ürünler de çalışmayı durdurdu.

İnstagram Neden Hata Veriyor 2021

Kullanıcılar Pazartesi akşamı bildirdiler, WhatsApp, Instagram ve Facebook dünyanın çeşitli yerlerinde çöktü. Facebook web sitesinde bir mesaj, “Üzgünüm, bir şeyler ters gitti. Üzerinde çalışıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede düzelteceğiz” dedi. Birkaç kişi, anlık mesajlaşma platformunun ve sosyal medya uygulamalarının Android, iOS ve web platformlarında kendileri için çalışmadığını bildirdi.

Türk Telekom internette sorun mu var? » 

Instagram mı çöktü son dakika

Instagram mı çöktü son dakika

Facebook iletişim yöneticisi Andy Stone, Hindistan saatiyle 19.07’de Twitter’a şu mesajı gönderdi: “Bazı kişilerin uygulamalarımıza ve ürünlerimize erişmekte sorun yaşadığının farkındayız. İşleri olabildiğince çabuk normale döndürmek için çalışıyoruz. , ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.”

DownDetector, 4 Ekim’de bölgelerdeki insanlar için WhatsApp’ın çalışmadığı vakaların sayısında hızlı bir artış olduğunu bildirdi. Kullanıcılar yeni mesaj gönderemiyor veya alamıyor. Benzer davranış, kullanıcıların giriş yapamadığı, beslemelerini yenileyemediği veya doğrudan mesaj (DM’ler) gönderemediği Instagram’da gözlemlenebilir. Sorun görünüşte akşam geç saatlerde insanları etkiledi ve kesinti yaklaşık 17:15 ’de başladı.

4 Ekim Instagram akış yenilemedi hatası

Facebook henüz kesinti hakkında yorum yapmadı. Bu makalenin yazıldığı sırada sunucular kapalı kalmaya devam ediyor ve şu anda Facebook, WhatsApp ve Instagram’a erişilemiyor. Uygulamalar tekrar çalışmaya başlayana kadar kullanıcılardan Signal ve Telegram gibi alternatif mesajlaşma yöntemlerini kullanmaları istenir.

4 Ekim Instagram Akış Yenilemedi Hatası: İnstagram neden çalışmıyor? İnstagram ne zaman açılacak:

İnstagram ne zaman açılacak?

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku