Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

İnternetten Para Kazandıran 15 Altın Yöntem!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 İnternetten Para Kazandıran 15 Altın Yöntem!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

 Günümüzde birçok insan boş vakitlerini değerlendirebilmek amacıyla çeşitli aktivitelere yönelmiş durumdadır.

Bu aktivitelerin bir kısmı ise internet üzerinden gelir edebilmeyi sağlayan çeşitli yöntemlerdir.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Kişiler bu yöntemler sayesinde boş zamanlarını değerlendirerek karşılığında gelir elde edebiliyor.

Eğer boş zamanınız varsa ve bu zamanı değerlendirerek karşılığında bir miktar gelir elde etmek isterseniz sizde bu yöntemlerden sizin için uygun olanlarına yönlenebilirsiniz.

Peki bu yöntemler nelerdir? Boş zamanlarınızı değerlendirebilmek amacı ile internet üzerinden gerçekleştirebileceğiniz ve gelir elde edebileceğiniz 15 altın yöntemi bu yazımızda sizler için derledik.

Reklam İzleyin

 Reklam izleyerek para kazanmak, internet üzerinden ek gelir elde edebileceğiniz en kolay yöntemlerden birisi.

Maalesef ki bu yöntem ile çok fazla gelir elde edemeyeceğinizin altını çizmekte fayda var, fakat karantina döneminde boş durmaktansa biraz para kazanayım düşüncesi ile uygulayabileceğiniz bir yöntem.

Reklam izlemeniz karşılığında reklam başına size belirli bir miktar ödeme yapan siteler mevcut.

Bu sitelere üye olup kazanç sağlayabilirsiniz. Yabancı sitelere üye olmadan önce mutlaka ödeme yöntemlerini inceleyin, kazandığınız parayı Türkiye’de bulunan banka hesabınıza çekebileceğiniz öğrenciye ek iş gibi uygun bir kanal yoksa maalesef ki kazandığınız parayı hesabınıza çekemezsiniz.

 Online Anketlere Katılın

 Birçok firma, piyasada bulunan veya yeni sunacakları ürünleri ve hizmetleri hakkında insanların görüşleri hakkında bilgi edinebilmek için piyasa araştırması yapıyor.

Bu konuda tercihleri ise online anketler oluyor. Sizde online anketlere katılarak anket başına para kazanabilirsiniz.

Firmaların anketlerini üyelerine yönlendiren aracı niteliğinde birçok anket sitesi mevcut, bu anket sitelerinden bir yada birkaçına üye olarak karantina sürecinde gününüzün bir kısmında online anketlere katılarak gelir elde edin.

Anket sitelerine üye olduğunuzda ilk etapta size bir tanıma anketi yapıyorlar ve bu anketlerde kendinizi evde satın alımlara karar veren,

çocuk sahibi ve gelir durumu yüksek biri olarak göstererek anket firmalarının size daha fazla anket göndermesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca ilgi alanınızı soran sorularda belirtebildiğiniz kadar kategoriyi ilgi alanınız olarak belirtin.

Ne kadar çok kategoriyi ilgi alanınız olarak belirtirseniz o konular üzerine anket geleceği için o kadar çok anket gönderilecektir.

Reklam izleme yönteminde belirttiğimiz gibi yabancı anket siteleri içinde paranızı çekebilmek adına üye olmadan önce ödeme kanalları konusunda dikkat edin.

 E-mail Okuyun

 Sadece e-mail okuyarak para kazanabilirsiniz.

Bu konu üzerine olan internet sitelerine kayıt olarak sitelerin mail adresinize yönlendirdiği mailleri okuyup gelir elde edebilirsiniz.

Bu konuda ödenen ücretler düşüktür fakat boş zamanlarınızda birazda olsa para kazanmak adına yapabilirsiniz.

Bu sitelere üye olmadan öncede ödeme kanallarını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

 Makale Yazın

 Birçok internet sitesi içerik ihtiyacından dolayı dışarıdan makale satın alıyor, bu ihtiyacın karşılanması sürecinde insanlar makale yazıp sitelere satarak para kazanabiliyor.

Bilginiz olan veya iyice araştırma yaptığınız konular hakkında yazım dilinize dikkat ederek ve yazım hatası yapmadan makaleler yazarak bu

makaleleri forum siteleri veya makale alım satım siteleri aracılığı ile satarak gelir elde edebilirsiniz.

 İçerik Üreticisi Olun

 Günümüzde birçok internet sitesi çok büyük gelir miktarlarına sahip. Bu gelirleri devam ettirebilmek adına sitelerini güncel tutmalı, hit almalı ve bu doğrultuda yeni içerik yayınlamalılar.

Çoğu zaman siteler yeni içerik üretme konusunda kıtlık yaşayabiliyor ve dışarıdan içerik desteği alıyor.

Bu doğrultuda sitelerin sürekli yeni içerik ihtiyacını karşılamak Türkiye’nin en büyük içerik oluşturucu olan editoryal reklam ağına katılın içerik üreticileri ile çalışmaları yaygın bir durum.

Sizde içerik üretici olup üreteceğiniz içerikler ile düzenli gelir elde edebilirsiniz.

 Kitap Yazın

 Kitap yazmak kolay bir iş değildir. Yazdığınız kitabın türüne göre bilgi birikiminiz, edebi diliniz ve geniş bir hayal gücünüz olmalı.

Kitap yazmak uzun süren bir aktivitedir ve karantina sürecinde belki de kitabınızı tamamlamak adına yeterli vaktiniz olacaktır.

Eğer bir kitap yazabilmek adına gerekli nitelikleri barındırdığınızı düşünüyorsanız karantina sürecinde bir kitap yazmaya başlayabilirsiniz ve

çıkan eseri dilerseniz dijital kitap olarak dijital platformlarda satışa çıkararak gelir elde edebilirsiniz.

 Çevirmenlik Yapın

 Eğer bir ya da birkaç yabancı dil biliyorsanız karantina sürecinde dergi, makale, kitap, dizi alt yazısı ve film alt yazısı çevirileri yaparak gelir elde edebilirsiniz.

Bu konu üzerine gerekli forum sitelerine ilanlar açarak müşteri toplayabilirsiniz ve gelen siparişler doğrultusunda çeviri yaparak gelir elde edebilirsiniz.

 Dropshipping

 Dropshipping yöntemi e-ticaret için en ideal yöntemlerden birisidir çünkü maddi sermaye koymadan ve elinizde stok tutmadan yapabileceğiniz bir ticaret yöntemidir.

A sitesinde satışı yapılan bir ürünü, o ürünün satışının olmadığı veya çok yüksek fiyatlara satıldığı bir B sitesine ilan olarak ekliyorsunuz.

B sitesinden müşteriler size sipariş verdikçe sizde bu ürünü A sitesinden tedarik ederek B sitesindeki müşterilere gönderiyorsunuz.

Dropshipping yöntemi üret ve sat mantığına dayalı olmayan, tamamen tedarikçi ile müşteri arasındaki aracı konumunda bulunduğunuz bir ticaret yöntemidir.

İnternette dropshipping yöntemi hakkında bulabileceğiniz birçok eğitici içerik mevcuttur, dropshipping konusunda kendinizi geliştirebilir ve bu

yöntem ile çabanıza göre çok iyi gelir elde edebilirsiniz.

 Online Alım Satım Yapın

 Bu madde bildiğiniz ucuza satın al, kazanç payını koy ve sat mantığına dayalı bir alım satım yöntemidir.

İnternette çok ucuza bulduğunuz ürünleri satın alarak, sonrasında daha yüksek fiyatlara ilanlara koyup başka kişilere satarak gelir elde etme yöntemidir.

Bu yöntemde dropshipping yönteminin aksine yatırım yapmanız ve stok tutmanız gerekmektedir.

Bu konuda size tavsiyemiz kısa süreli bir kampanyadaki çok ucuz ürünleri satın almanız veya piyasası ve kendisi hakkında çok iyi bilgi sahibi

olduğunuz ikinci el ürünleri almanız, ardından bu ürünleri satmanızdır.

 İnternet Sitesi Açın

 İnternet siteleri günümüzde çok büyük gelir edebilmekte. Bir internet sitesi açtığınızda maalesef ki hemen para kazanamazsınız.

Sitenize ilgi çekici içerikler ekleyerek ve bu doğrultuda hit sağlayarak sitenize reklam alıp bu reklamlardan gelir elde edebilirsiniz.

Her açılan internet sitesi maalesef para kazandırmaz fakat siteniz iyi bir seviyeye ulaştıktan sonra sürekli gelir getirir.

Bu konuda siteyi açtıktan sonra ilk zamanlar baya bir vakit harcamanız

gerekmektedir ve karantina döneminde bunun için yeterli vakte sahipsiniz.

 El İşi Ürünler Satın

 Evde el işi ürünler yaparak bunları açtığınız bir Instagram hesabı veya e-ticaret siteleri aracılığı ile satarak gelir elde edebilirsiniz.

Hatta sırf bu ürünleri satışa çıkarabileceğiniz siteler mevcut.

 Organik Ürünler Satın

 İnsanlar son yıllarda özellikle organik ürünleri tercih ediyor.

Organik sabun veya organik oyuncaklar gibi ürünler yapıp internet üzerinden satarak gelir elde edebilirsiniz.

Bu ürünlerin satışı konulu birçok site mevcuttur.

 Baskılı Ürünler Üretin

 Tişört gibi giyim ürünlerine baskı yapabileceğiniz birçok teknik ve ekipman mevcut.

Size özgün tasarımları tişörtlere basarak veya bu sıralar moda olan çift kombinlerinden sipariş alıp sipariş doğrultusunda üretip satarak gelir elde edebilirsiniz.

Aynı şekilde kahve bardağı gibi ürünlere de baskı yapıp satabilirsiniz. Bu konuda satış yapan birçok Instagram hesabı mevcut, bir tanede siz açabilirsiniz.

 3D Yazıcı Kullanarak Ürün Üretin

 3D yazıcılar günümüzde çok yaygın olarak kullanılmaya başladı.

Satın alabileceğiniz birçok uygun fiyatlı sıfır veya ikinci el 3D yazıcı mevcut.

Satın alacağınız bir 3D yazıcı ve hayal gücünüz ile ürünler üretip açacağınız Instagram hesabı veya e-ticaret siteleri vasıtasıyla satabilirsiniz.

İnsanların ihtiyaç duyduğu parçaları, oyun karakterlerinin aksiyon figürlerini, hediyelik ürünleri veya bu zamanlar çok ihtiyaç duyduğumuz

siperlikleri üretip satabilirsiniz.

 Oyun Oynayarak Para Kazanın

 Oyun oynamaktan zevk alıyorsanız, bu yöntem sizin için en eğlencelisi olacaktır.

Birçok online oyunda oyun içi ticaret olduğu gibi oyun dışı ticarette mevcuttur.

Para kazanabileceğiniz oyunları keşfedip, bu oyunlarda elde ettiğiniz oyun içi paraları, materyalleri veya oyun hesaplarınızı satarak gelir elde edebilirsiniz.

Hatta bu oyunlarda oluşturduğunuz hesapları geliştirdikten sonra ücret karşılığında bir başkasına devrederek satabilirsiniz.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap