Teknoloji

İshal’e Karşı Devrim Yaratacak Bitkisel Çözüm!


Teknoloji

Birçok insanın başlıca sorunu haline gelen ishal, olur olmadık zamanlarda insanı zor durumda bırakabiliyor. Buna karşın ilaçlar, tedaviler ve birçok yöntem deneyen vatandaşlarımız yine de aradığım çözümü ilaçlarda bulamıyor. Bu yazımızda ilaçsız bir şekilde ishale neyin iyi geldiğini açıklayacağız. Doğada bitmek bilmeyen tedavi yöntemleri mevcut. İlaçlar ve iğneler yerine neden bu doğadan faydalanmayalım? Gelelim tedavi […]Birçok insanın başlıca sorunu haline gelen ishal, olur olmadık zamanlarda insanı zor durumda bırakabiliyor. Buna karşın ilaçlar, tedaviler ve birçok yöntem deneyen vatandaşlarımız yine de aradığım çözümü ilaçlarda bulamıyor. Bu yazımızda ilaçsız bir şekilde ishale neyin iyi geldiğini açıklayacağız.

Doğada bitmek bilmeyen tedavi yöntemleri mevcut. İlaçlar ve iğneler yerine neden bu doğadan faydalanmayalım? Gelelim tedavi yöntemimize.

Tedavimizde gereken tek şey karanfil. Raf ömrü 1 seneyi doldurmamış ve sıktığınızda un ufak olmayan karanfil hastalığımıza çözüm olacaktır.

Sabah kahvaltısından bir saat sonra yedi-sekiz adet karanfil çiğnemeden bir-iki yudum oda sıcaklığındaki suyla yutun. Aynı günün akşam yemeğinden iki saat önce yedi-sekiz adet karanfil, bir-iki yudum oda sıcaklığındaki suyla çiğnemeden yutun. Karanfili yutmadan önce ikiye bölerek yutarsanız etkisi biraz daha artacaktır. Un ufak ederek veya havanda döverek yutayım etkisi daha fazla olur düşüncesine kapılmayın etkisi gitgide azalıyor. Bu işlemleri yaptığınızda ishal sıkıntınızın ya kaybolduğunu ya da hafiflediğini göreceksiniz.