Gündem

İstanbul’da AVM’de silah sesleri


Gündem

İstanbul Bahçelievler’de bulunan Metroport Alışveriş Merkezi’nde emekli polis damadına kurşun yağdırdı. Saldırıda damadı ağır yaralanırken, kayınpeder arbedede kendini de bacağından vurdu. İstanbul’da Bahçelievler’deki Metroport AVM’de bugün silahlı bir saldırı yaşandı.Hürriyet’in AVM yetkililerinden aldığı bilgiye göre olay şöyle gelişti: Emekli bir polis, damadı ile birlikte Metroport AVM’ye gelerek yemek katına çıktı. Bir süre oturan kayınpeder ve […]İstanbul Bahçelievler’de bulunan Metroport Alışveriş Merkezi’nde emekli polis damadına kurşun yağdırdı. Saldırıda damadı ağır yaralanırken, kayınpeder arbedede kendini de bacağından vurdu.

İstanbul’da Bahçelievler’deki Metroport AVM’de bugün silahlı bir saldırı yaşandı.Hürriyet’in AVM yetkililerinden aldığı bilgiye göre olay şöyle gelişti:

Emekli bir polis, damadı ile birlikte Metroport AVM’ye gelerek yemek katına çıktı. Bir süre oturan kayınpeder ve damat tartışmaya başladı. Ve emekli polis silahını çekerek damada ateş açtı. Bu sırada çıkan arbedede ise kayınpeder kendini de bacağından vurdu. Tartışmanın damadın emekli polisin kızından ayrılmak istemesinden çıktığıiddia edildi.

AVM yetkilileri yaralı şahısların hastaneye kaldırıldığını belirtirken, kayınpederin durumunun hafif olduğunu damada ise acil müdahale edildiğini bildirdiler.

Sosyal medyada bir anda AVM’ye silahla nasıl girildiğine dair çıkan tartışmalara da değinen Metroport yetkilileri, “Emekli güvenlik görevlisi olduğu için silah taşıma ruhsatı bulunuyor. Bu nedenle güvenlikten silahla geçebildi” dediler.

(Hürriyet)