Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

İstanbul’da tüm vapur seferleri iptal, Marmaray’da izdiham

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 İstanbul’da tüm vapur seferleri iptal, Marmaray’da izdiham
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

İstanbul Şehir Hatları, yoğun sis nedeniyle bütün seferlerinin iptal edildiğini duyurdu. Vapur seferlerinin iptal edilmesi nedeniyle Marmaray seferlerinde ciddi yoğunluk yaşandığı gelen bilgiler arasında.

İstanbul’da etkili olan sis deniz ulaşımını etkiliyor. Şehir Hatları, yoğun sis nedeniyle bütün seferlerinin saat 07.05 itibariyle iptal edildiğini duyurdu. Vapur seferlerinin iptal edilmesi yüzünden Marmaray seferlerinde yoğunluk yaşanıyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

İstanbulda vapurlara sis engeliAyrıca kentin genelinde etkili olan sis nedeniyle Şişli’nin yanı sıra boğaza kıyısı olan Beşiktaş, Sarıyer, Üsküdar ve Beykoz, Haliç’te Fatih, Eyüpsultan, Beyoğlu ilçeleri ile diğer bölgelerde görüş mesafesi yer yer 100 metreye kadar düştü. Yoğun sisten dolayı Boğaz köprüleri, Ortaköy Camisi, kentin önemli tarihi sembollerinden Galata Kulesi, Ayasofya Müzesi ve Sultanahmet Camisi’nin de siste kaybolduğu görüldü.

İstanbulda vapurlara sis engeliÖzellikle İstanbul Boğazında etkili olan sis nedeniyle görüş mesafesinin düştüğü görüldü. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, yoğun sis yüzünden gözden kayboldu.

İstanbul Boğazı’nda da kısıtlı görüş nedeniyle çift yönlü olarak gemi trafiği askıya alındı.

Boğaz köprüleri ve kentin ana arterlerinde yoğun sisin etkisiyle araç trafiğinin yavaş ilerlediği dikkati çekti.

İstanbul Deniz Otobüsleri de (İDO), saat 07.30 Bostancı-Beşiktaş ve saat 08.10 Beşiktaş-Bostancı seferlerini sis nedeniyle iptal ettiğini duyurdu.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap