Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

İşte Saadet Partisi ile AKP arasındaki fark!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 İşte Saadet Partisi ile AKP arasındaki fark!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Halk TV’de yayınlanan ve izlenme rekorları kıran, Türkiye’nin en güvendiği insan olan Uğur Dündar’ın hazırlayıp sunduğu Halk Arenası’nın bu haftaki konuğu Saadet Partisi Cumhurbaşkanı adayı ve Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’ydu. Karamollaoğlu, Saadet Partisi ile Ak Parti arasındaki farklar üzerindeki durdu. “Temelde bu arkadaşlarımız yola çıkarken ‘Milli görüş gömleğini çıkardık’ dediler. Şimdi de giymeye çalışıyorlar da olmuyor. Obezite hastalığı olduğu için gömlek yırtılıyor. Ekonomi o kadar bitti ki, bu kolay kolay her gömleğin uyacağı beden olmaktan çıktı” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, Türkiye’nin en güvenilir kişisi soruşturmacı gazete­ci Uğur Dündar’ın reyting rekorları kıran programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Karamollaoğlu, usta gazeteci Uğur Dündar’ın “Adalet ve Kalkınma Partisi ile aranızdaki en önemli farklar nelerdir?” sorusuna yanıt verdi.

Karamollaoğlu, “Şöyle söyleyeyim, aynı kökten geliyoruz ama bazen bitkiler büyüğünce daha kaliteli olsun diye aşı yaparlar. Ama aşı yanlış yapılınca tutmaz. Burada bir yanlış aşı oldu gibi geliyor. Prensip itibariyle benim bu fikirlerime karşı çıkanlar olacaklar olabilir, onu hemen söyleyeyim. Temelde bu arkadaşlarımız yola çıkarken ‘Milli görüş gömleğini çıkardık’ dediler. Şimdi de giymeye çalışıyorlar da olmuyor. Obezite hastalığı olduğu için gömlek yırtılıyor. Ekonomi o kadar bitti ki, bu kolay kolay her gömleğin uyacağı beden olmaktan çıktı” dedi.

Karamollaoğlu şöyle devam etti:

“Bu arkadaşlarımız ‘Milli görüş gömleğini çıkardık’ dedikleri zaman bu umdelerinden vazgeçtik manasına geliyor bu. Ne yaptılar, arkasından ne geldi?  ‘Avrupa’yı medeniyet projesi olarak benimsedik’, ‘Amerika bizim stratejik müttefikimizdir’, ‘faizci kapitalist sistem de bizim kalkınmacı modelimizdir’ dediler, hapı yuttular. Bugün geldiğimiz nokta bunun neticesi.”

Anahtar Kelimeler: Bursa , Bursa Haber , Bursa Haberleri , Bursa Son Dakika Haberleri

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap