Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

İYİ Parti’de Akşener aday olmayacak!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 İYİ Parti’de Akşener aday olmayacak!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile  partisinin seçimli olağanüstü kurultayında aday olmayacağını açıkladı.

Meral Akşener’in yaptığı açıklamada; “Değerli dava arkadaşlarım, kurultayımızda aday olmama konusundaki kararım kesindir. Partimizin yoluna yeni bir yönetim ile devam etmesinin, hem partimizin kurumsallaşma sürecini tamamlayabilmesi hem de önümüzdeki yerel seçimlerde geleceğinden emin olduğum başarılı sonuçlar için önemli bir ilk adım olduğu kanaatindeyim. Kuruluşumuzun daha ilk gününden itibaren karşılaştığımız tüm engellemelere rağmen partimiz Türk siyasetinde önemli bir yer edindi. Bayrağı devralacak arkadaşlarımın partimizi çok daha ileriye taşıyacaklarına güvenim tamdır. Tüm arkadaşlarımı partimizin önündeki kurultay sürecine ve partimizin geleceğine yön verecek yeni yönetimini belirlemeye odaklanmaya davet ediyorum. Şimdiden aday olacak tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Saygılarımla.” ifadelerine yer verdi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Kararı kesin ve partisinin başarısına olan inancı tam olan Meral Akşener’in partisinin genel başkanlığına aday olan isimlerden birini işaret edip etmeyeceği kulislerde merak konusu.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap