Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

İYİ Parti’den teşkilatlara ‘revizyon’ mesajı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 İYİ Parti’den teşkilatlara ‘revizyon’ mesajı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın teşkilatlara bir yazı gönderdi. Aydın, ‘Gerekli revizyon ve güçlendirme adımları cesaretle atılacaktır’ dedi.

İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın imzasıyla teşkilatlara bir yazı gönderildi. “Teşkilat revizyon çalışmaları” konulu yazıda, “Teşkilatlarımızda gerekli revizyon ve güçlendirme adımları cesaretle atılacaktır” denildi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

İl başkanlıklarına gönderilen yazıda, önemli bir dönemden geçildiği vurgulanırken, “Hal böyle iken İYİ Parti Genel Merkezinin bilgisi, talebi ve onayının dışında, il ve ilçe teşkilatlarımızın kendi inisiyatifleriyle istifa, görevden alma veya ihraç gibi bir tasarrufta bulunmaları bu aşamada partimize büyük zarar verecektir. Bu tür tasarruflara kesinlikle tevessül edilmemelidir” ifadelerine yer verildi. Yazıda, şöyle denildi:

“24 Haziran seçimlerinin resmi olmayan kesin sonuçları alınmış, buna göre İYİ Parti ilk kez katıldığı bir yarıştan her şeye rağmen başarıyla çıkmıştır. İYİ Parti, elde ettiği sonucu en ücra yurt köşesindeki köyden, Genel Merkeze kadar uzanan bir yelpazede tüm yönleriyle ele alıp değerlendirme sürecini başlatmıştır.

‘GENEL MERKEZİN BİLGİ VE TALEBİ OLMADAN…’

Bu çerçevede 81 ilimizden gelen raporlar hızla değerlendirmeye alınacak, teşkilatlarımızda gerekli revizyon ve güçlendirme adımları cesaretle atılacaktır. İYİ Parti olarak Genel Merkezimizden, en sade üyesine ve gönüllüsüne kadar dikkatli, özenli ve sorumlu hareket etmemiz gereken bir dönemden geçiyoruz. Hal böyle iken İYİ Parti Genel Merkezinin bilgisi, talebi ve onayının dışında, il ve ilçe teşkilatlarımızın kendi inisiyatifleriyle istifa, görevden alma veya ihraç gibi bir tasarrufta bulunmaları bu aşamada partimize büyük zarar verecektir. Bu tür tasarruflara kesinlikle tevessül edilmemelidir.

İlinizde yukarıda belirtilen hususlarla ilgili gelişmelerin yakından takip edilmesi ve bu talimatın tüm ilçe teşkilatlarımıza ivedi olarak ulaştırılması hususunda; gereğini önemli rica eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim. Selam ve saygılarımla.”

İşte o yazı:

Anahtar Kelimeler: Bursa , Bursa Haber , Bursa Haberleri , Bursa Son Dakika Haberleri

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap