Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül’ün evliliği nasıl gidiyor?

0

Oyuncu çifti Kadir Doullu ve Neslihan Atagül, şarkıcı Murat Dalkılıç’ın konserine katılarak birlikte eğlendi ve mutlu kameralara poz verdi.

Çift, yaz boyunca Neslihan’ın meslektaşı Serra Arıtürk’e kıskançlık tepkileri gösterdiği iddiasıyla sürekli medyada gündem oldu.

 

Bu kıskançlıkla ilgili söylentileri kendisi inkar etse de pembe basında çıkan dedikoduları ve çeşitli yazıları geride bırakan dedikodular haftalarca devam etti .

Ancak ahenk ve ‘aşık’ bakışlarla dolu bu resimler, evliliklerinin güncel bir panoramasını, sakin, mutlu ve yaz gürültüsünden uzak bir şekilde aktardı.

Konserin ardından Neslihan, alkışlar arasında şarkıcıyı dostane bir şekilde kucakladı. Böylece Kadir Doullu ile birlikte “Büyükelçinin Kızı” dizisindeki baş karakter rolüyle uzun zaman önce hayranlarının sevgisini kazanan oyuncu, aşk serüvenini takip eden herkes için iyi ve mutlu olduğu mesajını vermiş oldu.

 

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku