Kanunsuz Topraklar nerede çekildi? Zonguldak’ın neresinde çekiliyor? Kanunsuz Topraklar hangi dönemde geçiyor?

0

Kanunsuz Topraklar nerede çekildi? Zonguldak’ın neresinde çekiliyor? Kanunsuz Topraklar hangi dönemde geçiyor? Bir dönem dizisi olarak ekrana gelmeye hazırlanan Kanunsuz Topraklar dizisinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber oturuyor. Başrollerini Esra Bilgiç ve Uğur Güneş’in paylaştığı Kanunsuz Topraklar dizisinin senaryosunu Zülfük Yücel yazıyor. Gold Film imzalı Kanunsuz Topraklar dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu ve dizinin çekildiği yer izleyiciler için merak konusu oldu. Bu konumuzda Kanunsuz Topraklar dizisinin nerede, hangi il ve ilçelerde çekileceğini sizlerle paylaşacağız.

Fox TV ekranlarında izlenmeye hazırlanan Kanunsuz Topraklar dizisinde, Malik’in kömür madeni işleterek zengin olan kızı Gülfem ile Malik’in madeninde çalışan Davut arasındaki imkansız aşk anlatılacak. Dizinin çekimleri bu nedenle Zonguldak’ta başlayacak. Dizinin birkaç bölümü Zonguldak’taki kömür madenleri başta olmak üzere birçok farklı semtte geçecek olsa da dizinin çekimleri İstanbul’da devam edecek. İlk bölüm Zonguldak’ta çekildikten sonra tüm set İstanbul’a dönecek ve çekimler burada devam edecek.

Kanunsuz Topraklar nerede çekildi?

İstanbul’un kültürel açıdan daha zengin olması ve Zonguldak’ta çekim maliyetinin yüksek olması nedeniyle dizinin ilk bölümü çekildikten sonra diğer bölümleri İstanbul’da çekilecektir. Dizinin İstanbul’un birçok farklı semtini kullanacağı biliniyor

Daha fazla mesaj

Yılda yalnızca bir tane satın alabilirsiniz!

Kediniz aşağıdaki 5 davranışa sahipse sizi çok seviyor…

Zonguldak’ın neresinde çekiliyor?

Malik’in maden sahibinin kızı Gülfem ile Malik’in madeninde işçi olarak çalışan Davut arasındaki imkansız aşkı anlatan dizinin çekimleri Zonguldak’taki kömür madeninde başladı. Dizinin çekimleri Zonguldak’taki kömür madenleriyle birlikte Zonguldak’ın birçok farklı semtinde gerçekleşti. Ancak Zonguldak’taki çekimler kısa sürdü ve dizinin çekimleri İstanbul’da devam etti.

Kanunsuz Topraklar hangi dönemde geçiyor?

1939 yılında kömür şehri Zonguldak’ta bir kasabada madenci Davut (Uğur Güneş), kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı bir hayat sürmektedir.

 

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku