Kanunsuz Topraklar Nerede Çekiliyor? Kanunsuz Topraklar Dizisi Hangi Köşk Villa Maden Kömür Ocağında Çekildi?

0

Kanunsuz Topraklar Nerede Çekiliyor? Kanunsuz Topraklar Dizisi Hangi Köşk Villa Maden İstanbul Zonguldak Kömür Ocağında Çekildi? Bugün ilk bölümü yayınlanmış olan Kanunsuz Topraklar dizisi reytingleri alt üst etti. Faruk Teber’in yönettiği dizi izleyiciler tarafından çok sevildi. Esra Bilgiç ile Uğur Güneş’in başrolü paylaştığı dizinin nerede çekildiği izleyici kitlesi tarafından en çok merak edilip en çok arananlar listesinde baş sıralarda yerini aldı. Biz de bu haberimizde dizinin hangi ilde, hangi ilçede çekildiği gibi bilgileri size aktaracağız.

FOX TV ekranlarında ilk bölümü ekranlara gelen Kanunsuz Topraklar dizisinde, madende çalışanların sisteme karşı olan isyanını, Gülfem’le, Malik beyin madeninde çalışan Davut’un arasındaki imkansız aşk anlatılacaktır. Maden çekimleri olduğundan dolayı dizi öncelikle Zonguldak’ta başlayacaktır. Dizinin birkaç bölümü başta Zonguldak’ta yer alan kömür madenleri olmak üzere farklı birkaç semt de gerçekleşecek olsa da, dizinin çekimleri İstanbul’da devam edecektir. İlk bölümü Zonguldak’ta çektikten sonra tüm set tekrar İstanbul’a gelecek ve çekimlere burada devam edecektir.

Daha fazla mesaj

Yılda yalnızca bir tane satın alabilirsiniz!

Kediniz aşağıdaki 5 davranışa sahipse sizi çok seviyor…

Kanunsuz Topraklar Nerede Çekiliyor?

Kanunsuz Topraklar dizisinin çekimleri Sakarya’nın Taraklı ilçesinde devam ediyor. Birçok diziye ev sahipliği yapan Taraklı, Eylül ayında FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan ‘Kanunsuz Topraklar’ dizisine ev sahipliği yapıyor. Kanunsuz Topraklar dizisinin çekimleri Taraklı’daki Yunuspaşa Çarşısı’nda yapılıyor. 1940’ları konu alan dizi Zonguldak’taki madenleri konu alıyor. Taraklı İlçesi Sakarya iline bağlıdır. Taraklı Evleri, tarihi dokusunu uzun yıllar yaşatan bir semttir. Göynük’ten gelen bir dere var. Sakarya iline 65 kilometre uzaklıktadır.

KANUNSUZ TOPRAKLAR OYUNCULARI KİMLER?

Yeni sezonda FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan dizinin başrolleri Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili’ye; Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik , Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan gibi birbirinden başarılı oyuncular eşlik ediyor.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku