Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Kara Cuma’ya Dikkat…!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Kara Cuma’ya Dikkat…!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Ek donanım satın alma ihtiyacı ya da birisinin mahremiyetini istemedikleri bir şekilde ifşa etme şansınız gibi istenmeyen maliyetler ve komplikasyonlar ile gelebilir.

Bazı açılardan birine telefon, tablet veya başka bir gadget vermek çok kişisel olabilir. Arkadaşlarla iletişim kurmak, yeni arkadaşlar edinmek veya Kindle gibi bir şeyle kısa bir süre için başka bir dünyaya kaçmak için bir yol sağlarlar . Başka bir deyişle, teknoloji ürünleri bir bataryadan, bileşenlerden ve bazı yazılımlardan ibaret değildir. Yerel Best Buy ile dolaşırken hissetmeseniz bile, bir insanın hayatına değer katabilecek araçlardır . 

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Bu Kara Cuma , Siber Pazartesi veya herhangi bir gün için mükemmel aygıtı seçme süreci basit bir ilişki olmamalıdır. Akılda tutmanız gereken ürünün ve şirketin arkasındaki hususlar vardır. Gizlilik, güvenlik ve uyumluluk, yeni telefonlar veya araçlar için alışveriş yaparken sağlıklı kararlar almanıza yardımcı olacak çok yol kat edecektir . 

Aklınızda tutmanız gereken en iyi uygulamalara biraz daha göz atalım. Başlayacak bir yere ihtiyacınız varsa, Amazon , Best Buy ve  Walmart’tan tüm Black Friday ve Cyber ​​Monday fırsatlarını bir araya getirdik .

Başka birinin satın alması gereken ekstralara dikkat et

Hediye olarak ne tür bir cihaz satın aldığınızdan bağımsız olarak, aklınıza gelebilecek ilave aksesuarları saklayın. Cihazın kutudan çıkarmaya hazır olup olmadığını kendinize veya satış görevlisine sorun. 

Renk değiştiren ampuller satın alırsanız , çalışması için bir hub’a ihtiyaçları var mı? Eğer bir telefon veya tablet ise, bir dava açmak veya alıcının daha sonra seçmesine izin vermek mantıklı mı? Birçok telefon kulaklık jakını çıkardı, bu yüzden USB-C veya Lightning’den 3,5 mm ses bağlantısına geçmek için bir donanım kilidi gerekebilir.

Dikkat edilmesi gereken diğer örnekler: Bir Roomba için , ekstra fırçalar, filtreler veya sanal engeller, sevdiklerinizin ihtiyaç duyacağı eşyalar olacaktır. Muhtemelen, müzik akışı için sesle etkinleşen bir hoparlör olarak da kullanılan akıllı bir hoparlör hediye ederseniz, Spotify veya Pandora’ya abone olmak için bir hediye kartı beğenilecektir. 

USB-c-HDMI-dongle'a
Dongles bazen gerekli bir kötülüktür.

Dikkate alınması gereken bir başka husus, sahip oldukları şeyleri değiştirmeleri gerekecek mi? Belki de bu yeni telefon, kullandıklarından farklı bir çeşit şarj kablosu gerektirir. Bunu değiştirmek sizin sorumluluğunuzda olmayabilir, ancak hediyenizin dalgalanma etkileri olabileceğini unutmayın.

Zaten birisinin sahip olduğu cihazlara dikkat edin

Yapmak istediğin son şey, babama kullanamadığı ya da kullanmayacağı bir hediye almak. Birine en son Amazon Eko veya bir Apple Watch’u almaya karar vermeden önce, düzenli olarak ne tür cihazları kullandıklarını öğrendiğinizden emin olun. 

Örneğin, eğer giftee’nizin bir Android telefonu varsa, Apple Watch’taki her özelliği kullanamazlar . Veya Google Home akıllı konuşmacılarıyla dolu bir evleri varsa , Amazon’un Alexa asistanı muhtemelen pek uygun değil. 

elma-izle-samsung-izle-1
Alıcının zaten neye sahip olduğunu bilmek, teknoloji için hediye alışverişinin kilit bir yönüdür. 

Kablosuz kulaklıklar genellikle güvenli bir bahis olup, akıllı saatler (Apple Watch’ın dışındaki) genellikle her tür akıllı telefonla çalışır. Roku veya Fire TV gibi akış cihazları genellikle herhangi bir TV’de de çalışır. Arkadaşlarınızın ve ailenizin üyelerinin zaten karar vermeme konusunda sahip oldukları ürünlere ne kadar kapılmayın, hediye makbuzlarını el altında tutmayı unutmayın, böylece takas yapabilirler, suçluluk duymazlar.  

Eğer gifte, evinde ne tür cihazların kullandığı hakkında genel bir fikriniz varsa, hepsini sizin için hazırlayan akıllı bir ev uyumluluk çizelgesine sahibiz . 

Google'ın Pixel 4 XL telefonu
Google’ın Pixel 4 XL, her operatör tarafından veya telefon kilidi kilidi olarak satılmaktadır.

Bir telefonu hediye olarak almanın altın kuralı

Birine telefon alıyorsanız, düşünceli ve cömertliğiniz için kendinizi arkaya yaslayın. Sadece tüm açılardan düşündüğünüzden emin olun.

Bunlardan en önemlisi, birisini satın aldığınız telefonun kendi kablosuz taşıyıcıları ile çalışacağından emin olmaktır. Kablosuz taşıyıcılar, telefonların rakiplerin ağlarında çalışmasını engelleyebilecek farklı teknolojiler kullanır. Yapmak istediğin son şey , T- Mobile’e yerleştirilmiş biri için yalnızca Verizon Wireless’ta çalışan bir telefon almak . 

Doğrudan hediye alıcısına, hangi kablosuz taşıyıcıyı kullandıklarını sorun veya kilitsiz bir telefon almayı düşünün. Birçok akıllı telefon üreticisi, hemen hemen tüm kablosuz taşıyıcılarda çalışacak kilidi olmayan bir sürüm sunar. Sadece belirli taşıyıcılara ayarlanan Wi-Fi araması gibi, her operatör özelliğinin işe yaramadığını bilmeniz yeterli. Özetle, izleyicinizi tanıyın.

Makbuzunuzu el altında bulundurun ve alıcıya telefonu en sonunda iade etmek ya da değiştirmek istediklerinde zor duygular olmadığını söylediğinizden emin olun. Bu hediye tamamen jestle ilgili. 

CNET-siyah-Cuma-best-buy-facebook-portal-10

Gizlilik kırmızı bayraklarına dikkat et

Bazı ürünlerin gizlilik ve güvenlik etkileri vardır. Bir Amazon Echo ve evinizde her zaman açık mikrofonu olmasına rağmen, bir arkadaş ya da sevilen bir kişi fikirle rahat olmayabilir. Ve Mary Teyze’nin 21. yüzyıla Echo Show 8 ile katılmaya ihtiyaç duyduğunu hissetmene rağmen , konfor seviyesini aklında tut. 

Telefonlarımızda ve cihazlarımızda birçok bilgi depolarız. Bankacılık bilgileri, sık sık ziyaret edilen yerler, mevcut konumumuz, fotoğraflar ve konuşmalar gibi özel bilgiler, cihazlarımızla kör bir şekilde güvendiğimiz her şeydir.

En azından, bir Facebook Portalı veya Amazon’un Ring’in akıllı kapı zillerinden birini hediye olarak almayı düşünüyorsanız, sürekli gizlilikle ilgili sorular ve endişelerle çevrili Facebook veya Amazon gibi şirketleri not almalısınız . 

01-anki-vektör
Anki harika ürünler yaptı ancak sonuçta bu yılın başlarında kapanmıştı. 

Eğer, hatta sahip şirketler için duymadım bir şirketten bir ürünün bakıyorsanız, hızlı bir Google arama, örneğin, Facebook gizlilik sorunları , olası sorunları su yüzüne gerekir. 

Hediyenin bir sonuç olup olmayacağından emin olmadığınızda göz önünde bulundurmanız gereken bir seçenek: Devam edin ve bir çeşit yer tutucu olarak alın. Son kararı iyileştirmelerine ve gerektiğinde farklı bir ürün elde etmelerine yardımcı olma konusunda iyi olduğunuzu açıklayabilirsiniz. 

Bir şirketin ürününü ne kadar süreyle destekleyeceğine bakın 

Rutin yazılım güncellemeleri, bir teknoloji ürününe sahip olmanın önemli bir parçasıdır. Güncellemeler yalnızca bir ürünü zaman içinde daha iyi hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda bir cihazın güvenliğini düzeltir ve geliştirir. 

Bu nedenle, şirketlerin özellikle güvenlik sorunları keşfedildiğinde (çoğu zaman olduğu gibi) güncellemeleri aracılığıyla cihazları desteklemeye devam edeceğinden emin olmak daha da önemlidir. 

Bir telefon için alışveriş yapıyorsanız, Apple’ın iPhone ve Google’ın Pixel dizisi en tutarlı ve zamanında güncellemeleri alır. Google’ın kendi telefonları dışında, Samsung Android telefonlar ile tutarlı güncellemeler için iyi bir geçmişe sahipken, Motorola son birkaç yılda topu gerçekten düşürdü. ( Katlanabilir Motorola Razr , erken evlat edinenlerin para biriktirecekleri bir istisna olabilir, ancak 26 Aralık’a kadar ön sipariş vermeyecek .

ROOMBA-i7-4
Yorumlar, yeni ürünleri araştırmanın önemli bir parçasıdır. 

Akıllı hoparlörler ve bir Chromecast gibi akışlı cihazlar için yazılım güncellemeleri , kullanıcının haberi olmadan, arka planda tutulur (tüm bu teknoloji meraklısı olmayanlar için idealdir).

Bir şirketin piyasaya sürüldükten sonra yazılım güncellemelerine sahip bir ürünü ne kadar süreyle destekleyeceğine bakmak iyi bir fikirdir. 

Son olarak, bu alışveriş sezonunda birçok harika fırsat ve promosyonlar yapmak zorundasınız. Daha önce hiç duymadığınız bir markanın bir ürünü için yapılan bir anlaşma ile sallanmayın. Eğer şirket son sürmezse, hediyeniz süslü bir kağıt ağırlığı haline gelebilir. 

Birden fazla inceleme okuyun

Belirli bir gadget hediye fikrine sahip bir liste vermiş olsanız bile, ürünün incelemelerini okuyarak kendi araştırmanızı yapın. Birden fazla inceleme okuyun ve övgü ve konulardaki benzerlikleri arayın. 

Örneğin, giriş seviyesi dronu olan DJI Mavic Mini , yakın zamanda uçmanız gereken temel bilgileri içeren 399 dolarlık bir paketle piyasaya sürüldü. 499 $ ‘a iki ekstra pil, bir taşıma çantası ve birkaç başka aksesuar kazandırır. Mavic Mini baz paketi istek listesinde ise, ilave aksesuarlar için ekstra 100 $ harcamak buna değer mi? Yorumlar, bilinçli bir karar vermenize yardımcı olacak. 

Aynı durum, yılın başlarında piyasaya sürülen ve tatilden kısa bir süre sonra yenilenmesi ve değiştirilmesi muhtemel ürünler için de söylenebilir. Biraz zaman ayırın, araştırmanızı yapın ve eğitimli bir karar verin. 

Hala nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? İşte 2019 en iyi telefonlar, bizim birlikte 2019 hediye rehberi farklı bütçeler için öğeleri içerir ve Yıldız Savaşları fanlar . Akıllı hoparlörler , tabletler ve dizüstü bilgisayarlar gibi popüler ürünler için favori seçeneklerimizi de inceleyebilirsiniz . 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap