Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Karafırtınalar, G.Saray’ın genç transferi Erkan’ı yorumladı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Karafırtınalar, G.Saray’ın genç transferi Erkan’ı yorumladı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Galatasaray’ın altyapısına transfer ettiği 18 yaşındaki Erkan Süer’i TFF 1. Lig takımlarından Boluspor’da A takıma ilk kez alan teknik adam olan Sait Karafırtınalar, şunları kaydetti:

“İki sene önce Boluspor’da çok güçlü bir kadro vardı. O kadro içinde Erkan’ı devre arası kampına götürdük. Kendinden beklenmeyen bir olgunluğu vardı. O yaştaki futbolcular alıp hemen yanındakine topu verir ama Erkan sorumluluk üstlenip çalım atabiliyordu. Baskı altında top kullanabiliyordu. Kupa maçlarında şans vermeye çalıştık. Orta saha ve on numara oynayabiliyor. Çok üretken bir oyuncu. Şut atabiliyor, oyunun yönünü çok çabuk değiştirebiliyor. Savunmaya da katkısı var. Erkan’ın Galatasaray’a uzun yıllar hizmet edebileceğini düşünüyorum.”

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Beşiktaş’tan devre arasında kiralanan 18 yaşındaki Ajdin Hasic’in eksikleri olduğunu ancak gelişme gösterdiğini aktaran tecrübeli çalıştırıcı, “İlk geldiğim hafta Hasic’i kadroya aldım. Son 20 dakika Boluspor karşısında 1-0 gerideyken oyuna soktum. İyi de oynadı. Sadece takım savunmasına katkı vermiyor. Bu lig mücadeleyi de istiyor. Sadece top kullanma yeterli değil. Mücadeleyi ve koşu mesafelerini artırmak, takım savunmasına katkı vermek gerekiyor. Orada biraz eksik gördüğümüz için değerlendirmedik ama her geçen gün bizi anlamaya başladı. Biz de onu anlamaya başladık. Çok genç bir oyuncu. Özel çalışmalar yapıyoruz. En kısa zamanda takımdaki yerini alacaktır.” diye konuştu.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap