Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Karamollaoğlu: Fena halde yanılacaklar

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Karamollaoğlu: Fena halde yanılacaklar
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin partisinin grup toplantısında “Türkiye’nin 3 Kasım 2019’a kadar gitmesi kolay değildir. 3 Kasım 2019’a kadar ulaşmak her dakika zorlaşmaktadır” ifadeleriyle erken seçim çağrısında bulunması siyaset koridorlarını daha da hareketlendirdi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Bahçeli’nin erken seçim çağrısını Saadet Partisi genel merkezinde düzenlenen basın toplantısıyla değerlendirdi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

BASKIN SEÇİMLE KARŞI KARŞIYA KALACAĞIMIZI İFADE EDİYORDUK

Biz bu niyeti en başından beri biliyoruz” diyen Karamollaoğlu, “Türkiye’nin bir baskın seçimle karşı karşıya bırakılacağını her fırsatta ifade ediyorduk. Haklı çıktık. Çünkü biz bunların ciğerini biliyoruz. Bu yüzden ilk andan itibaren yarın seçim varmış gibi çalışıyoruz. Erzurum’dan Edirne’ye, Diyarbakır’dan Sivas’a adım adım Anadolu’yu dolaşıyoruz ama Ağustos’ta ama Kasım’da… Hangi tarih olursa olsun biz seçime hazırız ama seçimi, baskına dönüştürerek muhalefeti hazırlıksız yakalamayı umanlar fena halde yanılacaklar. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki; bu seçimin anahtarı Saadet Partisi olacaktır. Çünkü Saadet Partisi bu toprakların özüdür, ruhudur, mayasıdır. Kardeşliğin, birlik ve beraberliğin teminatıdır” dedi.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap