Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Karamollaoğlu’ndan Fatih Erbakan’a uyarı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Karamollaoğlu’ndan Fatih Erbakan’a uyarı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Türkiye’de yaşanan kutuplaşma sorununu çözebilecek tek kişinin Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi. Karamollaoğlu, “Bakın, bugün Tayyip Bey söylemini değiştirsin, tabandaki insanlar aynı saatte ‘Hakikaten doğru diyor’ deyip anında yüz seksen derece dönüş yaparlar” ifadesini kullandı.

AKP’YE GEÇME DEDİKODULARI SONRASI UYARI

Hürriyet yazarı Ayşe Baykal’a konuşan Karamollaoğlu, Erdoğan ve AKP’yi kuran çekirdek kadronun içinde yetiştiği ‘Milli Görüş’ün eski lideri Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’a da uyarıda bulundu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Karamollaoğlu, “İttifak meselelerine girmeden Fatih Erbakan’ın Ak parti bünyesinde siyasete gireceğine dair iddialar var. Neden babasının kurucusu olduğu partide değil Fatih Erbakan?” sorusunu şöyle yanıtladı:

“Fatih Erbakan’ın bizimle birlikte hareket etmesi icap eder. Kendisi bizim kurucu üyemiz. Genel İdare Kurulu üyemiz değil ama bunun sebebi de kendisinin ayrı bir liste çıkarması ve seçilememesidir.  Ben, kendisini ısrarla bizimle birlikte çalışmaya davet ettim ama başarılı olamadım. Umarım yanlış bir tarafa kaymaz.”

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap