Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Karamollaoğlu’ndan tehdit edilen yazarlara destek

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Karamollaoğlu’ndan tehdit edilen yazarlara destek
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, tehdit edilen Karar gazetesi yazarlarını telefonla arayıp üzüntü ve desteğini iletti.

Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, Karar gazetesini ve gazetenin yazarı olan 6 gazeteciyi ölümle tehdit eden bir açıklama yapmıştı. Alaattin Çakıcı’nın tehdidi hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, önceki gün soruşturma başlattığını açıklamıştı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Çakıcı, gazetenin patronu Mehmet Aydın, Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Kiras ile birlikte yazarlar Hakan Albayrak, Etyen Mahçupyan, Akif Beki, Gürbüz Özaltınlı ve Ali Bayramoğlu’nun isimlerini sıraladıktan sonra gazetenin bir diğer yazarı olan Elif Çakır için not düşerek, “kadın olduğu için dokunmayın” ifadelerini kullandı.

KARAMOLLAOĞLU’NDAN TELEFONLA DESTEK

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Karar Gazetesi’ne ve yazarlarına yönelik yapılan tehditler sebebi ile İbrahim Kiras, Hakan Albayrak, Elif Çakır, Akif Beki, Etyen Mahçupyan, İbrahim Kahveci ve Mehmet Aydın’ı telefonla arayarak yaşanan bu vahim durumdan ötürü üzüntülerini ve desteklerini iletti.

Anahtar Kelimeler: Bursa , Bursa Haber , Bursa Haberleri , Bursa Son Dakika Haberleri

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap