Kardeşlerim Son Bölüm Full İzle (Kardeşlerim 23. Bölüm) ATV

Kardeşlerim 23. bölüm ATV canlı izle (Kardeşlerim Dizisi YENİ BÖLÜM)

0

Kardeşlerim Son Bölüm Canlı İzle (Kardeşlerim 23. Bölüm) ATV. Kardeşlerim 23. bölüm ATV canlı izle (Kardeşlerim Dizisi YENİ BÖLÜM) Bu hafta neler olacak? Kardeşlerim dizisinin son bölümü nereden izlenir? Kardeşlerim dizisinde bu hafta neler olacak?

Kardeşlerim 23. bölümü  9 Ekim 2021 Cumartesi  günü saat 20:00’den itibaren ATV ekranlarında yayınlanıyor.

KARDEŞLERİM 23. BÖLÜM Full İZLE ATV TIKLAYIN

KARDEŞLERİM 23. BÖLÜM ÖZETİ

Kardeşlerim dizisinin bu haftaki bölümünde neler olacak?

Cemile yüzünden amcası Orhan’la karşı karşıya gelen Kadir’in bu durumu, Melisa’yla olan ilişkisine de gölge düşürür. Doruk’u yaşadığı talihsiz kazadan sonra, Asiye cephesinde önemli gelişmeler beklemektedir. Kaan, istekleri ve tehditleriyle babası Akif’i köşeye sıkıştırırken, sinsi oyunlarıyla da Nebahat’ın aklını karıştırır. Aybike, Berk’i şaşırtacak bir hamle yaparken; Tolga’nın sürprizi, Asiye ile Doruk’u beklenmedik bir duruma sokar.

KARDEŞLERİM 22. BÖLÜM ÖZET

Bir önceki bölümde neler olmuştu, kısaca hatırlayalım: Paranın peşine düştükleri sırada korkunç bir saldırıya maruz kalan Şengüller hastaneye kaldırılır. Haberi duyan herkes perişan bir halde soluğu hastanede alır. Yoğun bakımda hayati tehlikesi devam eden Oğulcan için tüm Eren ailesi gözyaşı dökerken, Kaan’ın gelişi okulda büyük yankı uyandırır. Tüm bu karmaşanın üzerine denk gelen Süsen’in doğum günü partisi, birçok hesaplaşmaya tanık olacaktır.

KARDEŞLERİM Dizisi OYUNCULARI

Celil Nalçakan (Akif), Halit Özgür Sarı (Kadir), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Ahu Yağtu (Suzan), Simge Selçuk (Nebahat), Yiğit Koçak (Ömer), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Aylin Akpınar (Emel), Onur Seyit Yaran (Doruk), Cihan Şimşek (Oğulcan), Damlasu İkizoğlu (Melisa), Gözde Türker (Harika), Kaan Sevi (Mazlum), Melis Minkari (Aybike), İrem Salman (Talya), Lizge Cömert (Süsen), Recep Usta (Berk)

KARDEŞLERİM YOUTUBE KANALI

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku