“Katil Erdoğan”

0

Dünya Feminist Kadınlarının popüler örgütü FEMEN‘in hedefinde bu sefer AKP Genel Başkanı Erdoğan vardı.

Ukrayna’nın Kharkiv şehrinde oynanan Ukrayna Türkiye arasında futbol müsabakası öncesinde, AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan FEMEN üyesi tarafından ‘katil Erdoğan‘ sloganıyla protesto edildi.

FEMEN tarafından yapılan açıklamada “FEMEN Erdoğan’ın diktatoryal rejimini protesto etti” denildi.

Daha fazla mesaj

Beşiktaş Sporting Lizbon Maçı Canlı İzle Şifresiz Exxen Tv…

Demet Akalın’ın Eski Eşi Okan Kurt’un Karıştığı…

KİM BU FEMEN?

Erdoğan’a katil diyebilen bu örgütün kim olduğunu kuşkusuz bilmeyenler merak ediyordur. FEMEN adlı örgüt sanıldığının aksine bir erkek tarafından kurulmuş kadın haklarını savunan bir örgüttür. Kadın sorunlarının dışında dünyanın başına bela olmuş sorun ve kişilere karşı da duyarlı olan FEMEN, bir çok çıplak protestoda bulundu. Yaptığı eylemlerin türü nedeniyle her yaptığı eylem neredeyse dünyanın gündemin oturuyor diyebiliriz.

Kendi ülkesinde kimseye söz, yaşam hakkı tanımayan; devlet eliyle öldürülen insanların ardından, ‘Emri ben verdim’ diyen Erdoğan’a da maç Ukrayna-Türkiye maçı öncesi ‘katil Erdoğan’ diye bir süpriz hazırladılar.

Kuşkusuz aynı eylem Türkiye’de yapılmış olsaydı, linç edilerek gözaltına alındıktan sonra terörist ilan edilirdi. Ucuz yırtmış diyelim…

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku