Kazara Aşk neden final yapıyor? Kazara Aşk dizisi neden bitti devam edecek mi?

0

Kazara Aşk neden final yapıyor? Kazara Aşk dizisi neden bitti devam edecek mi? Star TV’de yayınlanan Kazara Aşk dizisi için final kararı alındı. Kazara Aşk neden final yapıyor? Başrollerinde Ümit Kantarcılar, Sude Zülal Güler ve Selin Işık’ın yer aldığı Kazara Aşk’ın ekrana veda tarihi de belli oldu. Star TV’de Haziran ayında yayınlanmaya başlayan romantik komedi türündeki Kazara Aşk dizisi ekran macerasını sonlandırıyor. Uzun süredir yayında olan Kazara Aşk dizisi, 30 Eylül Perşembe günü 13. bölümü ile ekranlara veda edecek. Sevilen dizinin 13. son bölümünde Civan ve Şimal evlenmek için harekete geçecek ancak engellerle karşılaşacaklar.

Star TV’de yayınlanan tesadüfi aşk dizisinin final haberi sevilen dizinin hayranlarını üzdü. Ancak dizinin neden final yaptığına dair kanaldan ve dizinin yapımcısından resmi bir açıklama yapılmadı. Herhangi bir açıklama yapılmamasına rağmen, Kazara Aşkın’ın istenilen reyting sonuçlarına ulaşamadığı için veda ederek final yaptığı düşünülüyor. Kazara Aşk’ın son final bölümünde neler olacak? sorularınızın cevapları…

KAZARA AŞK NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Dizinin reytingleri son zamanlarda beklentileri karşılamadığı için dizinin final olmasına karar verildi. Kazara Aşk dizisinin finali yani 13. bölümü 30 Eylül perşembe akşamı saat 20.00’de Star’da.

Daha fazla mesaj

Yılda yalnızca bir tane satın alabilirsiniz!

Kediniz aşağıdaki 5 davranışa sahipse sizi çok seviyor…

Kazara Aşk dizisi neden bitti devam edecek mi?

Star TV’de yayınlanan Tesadüfi Aşk dizisinin final haberi dizinin hayranlarını üzdü. Ancak dizinin neden final yaptığına dair kanaldan ve dizinin yapımcısından bir açıklama yapılmadı. Ancak Kazarak Aşk istenilen reyting sonuçlarına ulaşamadığı için final yaptığı düşünülüyor.

KAZARA AŞK DİZİSİ NASIL BİTTİ?

Civan, Şimal’in de kendisine aşık olduğunu öğrenir ve daha önce verdiği tüm kararları rafa kaldırır. Artık tek amacı Şimal ile evlenmektir. Civan, gerçeği öğrenmeden Şimal ile resmi olarak evlenmek için bir plan yapar ancak Tahsin bu durumdan oldukça rahatsızdır. Ancak Şimal’ın boşanma konusundaki isteksizliği Civan’ı bağlar ve Civan’ı en azından Şimal’e karşı dürüst olması için ikna etmeye çalışır. Civan kalbinde Tahsin ile hemfikir olsa da gerçeği itiraf ettiğinde Şimal’i tamamen kaybetmekten korkar. Bu nedenle Şimal’e her şeyi anlatmaya cesaret edemez. Ayrıca Civan’a göre bu yalan, mutlulukları için oynayacakları son oyun olacaktır.

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku