Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Kendine bakmadan CHP’ye ‘oy hırsızı’ dedi!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Kendine bakmadan CHP’ye ‘oy hırsızı’ dedi!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

 

ERDOĞAN’DAN SLOGAN TEPKİSİ

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Kongre salonunda atılan sloganlara tepki gösteren Erdoğan, “Afrin’e girerken attığınız sloganın geçerliliği var, ama kongre de olmaz. Bunlara dikkat edelim. Arkadaşlar bu bayatlamış sloganları atmayın, bunlar bize yakışmaz, bunları geçmişte birileri atıyordu. Biz nerede öleceğimizi, nerede vuracağımızı çok iyi bilen bir teşkilatız. Bir siyasi parti olduğumuzu unutmayın.” dedi.

Kasım seçimleri ve Referandum’da yaşanan oy hırsızlığını unutan Erdoğan, “Yolsuzlukla, oy hırsızlığıyla, millet iradesine kurdukları baskılarla adeta bataklığa dönmüş siyasi geçmişleriyle yüzleşmek yerine, bir de utanmadan 2019 seçimlerine kara çalmaya yelteniyorlar. Ahlakı olmayan siyasetin ülkeye de faydası yoktur.” sözleriyle CHP’nin oy çaldığını iddia etti.

AKP Genel Başkanı Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti:

Önümüzde seçimlere en az bir sene olmasına rağmen anamuhalefet partisinin milletvekilleri, sandıkta hile yapılacağından bahsediyorlar. Ülkemiz terör örgütlerine karşı tarihinin en çetin mücadelesini verirken bakıyorsunuz, anamuhalefet seçimleri boykot etmeyi konuşuyor. Ana muhalefetin görevi sandığa pusu kurmak mı? Kaymakanlar CHP’nin ilçe başkanıydı. Hiç böyle bir şey olabilir mi? Bunların demokrasi ile alakası yok.

Biz Türkiye’yi dünyanın en iyi 10 ekonomisinden biri yapmaya çalışıyoruz. Ordu’yu da geleveğe hazırlamak için çabalıyoruz.

Fırat Kalkanı Harekatı’nda destan yazdık, Afrin’de de söyledik dinlemediler terör örgütleriyle iş birliği yaptılar. Anlamıyorlar, kurura bakmayın biz de gireriz. Girdik mi girdik. 3 bin 740 terörist etkisiz hale getirildi. Başta söyledik, inlerine gireceğiz dedik. Onlar kaçacak biz kovalayacağız dedik. Suriye’ye kaçtılar, oradan da kovaladık. ne tür tüneller yapmışlar. Obnları o tünellere göndük. Güneydoğu’da da kalallar, tüneller açmışlardı. Onları oralara göndük, bundan sonra da gömeriz.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap