Kıbrıs Zafere Doğru ne zaman başlayacak? Kıbrıs Zafere Doğru yeni sezon konusu ve fragmanı

Kıbrıs Zafere Doğru yeni sezon ne zaman başlayacak? Bir Zamanlar Kıbrıs 2. sezon ne zaman? Kıbrıs Zafere Doğru 2. sezon konusu nedir? Kıbrıs Zafere Doğru nerede çekiliyor?

0

Kıbrıs Zafere Doğru ne zaman başlayacak? Kıbrıs Zafere Doğru yeni sezon konusu ve fragmanı. Kıbrıs Zafere Doğru hangi gün ekranlara gelecek? Kıbrıs Zafere Doğru yeni sezon konusu nedir? Kıbrıs Zafere Doğru fragmanı Trt 1 Youtube izle. Kıbrıs Zafere Doğru 2. sezon konusu ve tanıtım fragmanı. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi ikinci sezona Kıbrıs Zafere doğru ismiyle giriyor. Bir Zamanlar Kıbrıs 2. sezon ne zaman diyenler için 15 Ekim Cuma günü yeni sezonun başladığını belirtelim.

Kıbrıs Zafere Doğru ne zaman başlayacak?

Trt 1’in merakla beklenilen dizisi Kıbrıs Zafere Doğru için nefesler tutuldu. Kıbrıs Zafere Doğru ne zaman başlayacak diye merak edenler için hemen aktaralım: Kıbrıs Zafere Doğru 15 Ekim Cuma günü saat 20:00’de TRT 1 ekranlarında yeni sezonu ile ekranlara gelecek.

Kıbrıs Zafere Doğru yeni sezon konusu

“Kıbrıs Zafere Doğru”nun konusu; Rauf Denktaş, Makaryos tarafından adadan sürgün edilmiş, Kıbrıs’a alınmamaktadır. Denktaş, yanında TMT’nin efsane bayraktarı, komutan Ali Rıza Vuruşkan ile birlikte gizlice deniz yoluyla adaya girer. Diğer tarafta ailesine kavuşmuş olan Kemal Dereli, artık tam anlamıyla mücahit olmaya hazırdır. Gizemli bir törenle TMT yemini eden Kemal ve Derviş, Ankaralı ile gizli görevlerine başlar. Nişanlısı Ayşe’nin Kıbrıs’a geldiğinden habersiz Ankaralı, Mücahit Kemal ve yeni mücahitlerden oluşan ekip ayrılmaz bir operasyon takımıdır. Tarihe geçen bir direniş gösteren bu 713 kişilik mücahit topluluğu, kendilerini dört taraftan sarmış 15 bin düşmana karşı savaşacak, bir direniş destanı yazacaktır. Onlara katılıp son darbeyi indirecek olan Pilot Yüzbaşı Cengiz Topel ise Türkiye’den gelen 64 savaş jeti ile Rum tarafını bombardımana tutup Türkiye’nin ilk hava şehidi olarak yürekleri dağlayan bir ölümle tarihe kahraman olarak geçecektir.

Daha fazla mesaj

Sadakatsiz 36. Bölüm Fragmanı İzle Kanal D 27 Ekim Youtube…

Lille Sevilla maç özeti izle Youtube Exxen Lille Sevilla…

Kıbrıs Zafere Doğru hangi gün yayınlanıyor?

Trt1 yayın akışında Kıbrıs Zafere Doğru cuma günleri yayınlanıyor.

Kıbrıs Zafere Doğru fragman

Kıbrıs Zafere Doğru dizisi için şimdiye kadar iki fragman yayınlandı. onları sizinle paylaşmak istedik:

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku