Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Kılıçdaroğlu: Benimle, Muharrem İnce’nin arasında ne sorun olacak

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Kılıçdaroğlu: Benimle, Muharrem İnce’nin arasında ne sorun olacak
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Son dönemde medyada sıkça dile getirilmeye çalışılan bir iddiaya Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan yanıt geldi. Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile aralarının açık olduğu yönündeki iddiaların asılsız olduğunu açıklayan Kılıçdaroğlu sözlerine şöyle devam etti:

“Benimle, Muharrem İnce‘nin arasında ne sorun olacak” diyen Kılıçdaroğlu, “Aramızın açık olduğuna, sorunlarımız bulunduğuna ilişkin haber ve yorumların tamamı hayal üzerine kurulu. Bunların gerçeklerle ilgisi yok” ifadesini kullandı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Sözcü Gazetesi Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk’e konuşan Kılıçdaroğlu, sözlerine şöyle devam etti:

“Kurultaylarda aday olmasını, aramızın açık olduğu biçiminde yorumlayanlar da çıkıyor. Aday olduğu süreçte de kurultaydan sonra da Muharrem Bey’le biz her zaman konuşuyor, değerlendirmeler yapıyorduk.”

“İsimleri kamuoyuna yansıyan bazı aday adaylarımız vardı. Kamuoyu yoklamalarımızda Muharrem Bey birinci çıkınca, doğal olarak kendisini aday gösterdik. Muharrem Bey de zaten cumhurbaşkanlığı adaylığını çok arzu ediyordu. Halkın da kendisine büyük teveccühü var. Parti olarak doğru aday belirledik. Gerçekten başarılı bir kampanya yürütüyor. İkinci tura kalan isim olacak.”

Anahtar Kelimeler: Bursa , Bursa Haber , Bursa Haberleri , Bursa Son Dakika Haberleri

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap