Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Kılıçdaroğlu, Elazığ’da depremzedelere taziyelerini iletti

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Kılıçdaroğlu, Elazığ’da depremzedelere taziyelerini iletti
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

CHP Umumi Yöneticisi Kemal Kılıçdaroğlu, merkezi Sivrice kazası olan 6,8 büyüklüğündeki sarsıntının yaşandığı Elazığ’da incelemelerde bulundu.

Beraberindeki CHP Umumi Lider yardımcıları Veli Ağbaba, Seyit Torun ve Gülizar Biçer Karaca, partili milletvekilleri ve belediye yöneticileri ile merkeze bağlı Yazıkonak beldesini ziyaret eden Kılıçdaroğlu, Belediye Lideri Hatif Çadırcı ile görüştü.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Kılıçdaroğlu, zelzelede hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diledi.

Bu nahiyenin evladı olduğunu lisana getiren Kılıçdaroğlu, “Liseyi burada okudum, mezun oldum. Binaenaleyh buradaki kayıp hepimizin ortak kaybıdır. Allah sabır versin diyoruz. İnşallah bir daha bu tıp felaketlerle topluluk karşı zıdda kalmaz. Bizi şad eden, Türkiye’de herkesin bu acıya ortak olması, bir an evvel yaraların sarılmasını istemesidir. Tasada ve kıvançta bir arada olmak bizim için değerli.” dedi.

Kılıçdaroğlu, zelzele münasebetiyle tüm vatandaşlara “geçmiş olsun” dileklerini iletti.

Daha sonra kent merkezinde zelzeleden etkilenen Mustafa Paşa Mahallesi’ne geçen Kılıçdaroğlu, burada yürütülen çalışmaları inceledi, yetkililerden haber aldı.

Kılıçdaroğlu, zelzelede yakınlarını kaybeden ailelere de taziye ziyaretinde bulundu. Taziye ziyaretleri basına gizli gerçekleşti.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap