Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Kılıçdaroğlu: Öğretmenlere 24 Kasım’da ikramiye vereceğiz

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Kılıçdaroğlu: Öğretmenlere 24 Kasım’da ikramiye vereceğiz
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı videonun açıklamasında, ”Öğretmenlere 24 Kasım’da birer maaş ikramiye vereceğiz. CHP iktidarında her okul nitelikli olacak” dedi

Kemal Kılıçdaroğlu resmi sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı paylaşımda, ”CHP iktidarında her okul nitelikli olacak. Atama bekleyen 180 bin öğretmeni göreve atayıp birleştirilmiş sınıf ayıbını ortadan kaldıracağız. Hiçbir öğretmen yoksulluk sınırının altında maaş almayacak. Öğretmenlere 24 Kasım’da birer maaş ikramiye vereceğiz. Birlik beraberlik içerisinde eşit yurttaşlar olacağız. Bu işin çözüm yeri de TBMM olacak. Her şey şeffaf olacak. Topluma her aşamada bilgi verilecek. Tek kural demokrasi! Kanunlar önünde eşitlik olacak” açıklamalarında bulundu. ” ifadelerini kullandı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Öte yandan Kılıçdaroğlu, ”Halkın partisi CHP halkımıza söz veriyor: İran, Irak ve Suriye ile bir araya gelip Ortadoğu Barış ve İşbirliği Teşkilatı’nı kuruyoruz. Dört komşu kafa kafaya verip bölgenin kaderini kendimiz belirliyoruz” açıklamalarında bulundu.

Anahtar Kelimeler: Bursa , Bursa Haber , Bursa Haberleri , Bursa Son Dakika Haberleri

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap