Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Kılıçdaroğlu’ndan Muharrem İnce talimatı!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Kılıçdaroğlu’ndan Muharrem İnce talimatı!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, parti içindeki istifa taleplerinin ardından açıklama yaptı. KIlıçdaroğlu, ‘Sevgili arkadaşım Muharrem İnce, 81 ili gezeceğini söylüyor. Bütün il başkanlarına talimatımdır, gittiği her yerde karşılayacaksınız. Kucaklayacaksınız’ dedi.

Bugün çok mutlu olduğunu ifade eden Kılıçdaroğlu, “Havuz medyasında manşet olduk. Bundan daha güzel bir şey olabilir mi?” diye sözlerine başladı. Kılıçdaroğlu, 24 Haziran seçimlerinde önemli bir naşarı kaydettiklerini ifade ederek yerel seçimler için yollarına devam edeceklerini söyledi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Kılıçdaroğlu’nun  CHP Genel Merkezi’nde yaptığı açıklama şöyle:

“Zahmet etmişsiniz, gelmişsiniz. Hepinize şükran borçluyuz. Bugün çok mutluyuz, havuz medyasında manşet olduk bundan daha güzel bir şey olabilir mi? Bütün seçim süreci boyunca ettiğim laflardan birini bile kullanmadılar, oysa bugün manşetlerdeyiz. Demek ki yaptığımız iş doğru. Havuz medyasında manşetsek yaptığımız iş doğru. Yolumuzda yürümeye devam ediyoruz.

‘KİMSEYİ DIŞLAMAYACAĞIZ’

Hiçbir arkadaşımızı ötekileştirmek, farklı düşünmek, partinin dışında düşünmek gibi bir düşüncem yok. Herkesi kucaklayacağız herkesi. Buraya gelmek isteyen arkadaşlarım vardı, il başkanları telefon ettiler gelmek için. Gelmeyin dedim, çalışmaya devam edeceğiz. Kararlılıkla devam edeceğiz.

“MUHARREM İNCE BİZİM BİR DEĞERİMİZDİR’

Duvarın bir kısmını yıktık, önümüzdeki seçimde tamamını tıkacağız. Bir şey daha var; az önce de söyledim, daha önce de söyledim, biz önümüzdeki seçimlere gerçekten ciddi bir hazırlıkla gideceğiz. El birliğiyle yapacağız. Türkiye’yi gerçek anlamda demokrasiye kavuşturmak için çabalayacağız. Bunlar eski klasik seçimlerden değildir. Yeni bir seçim anlayışıyla yolumuza devam edeceğiz. O nedenle kimseyi dışlamayacağız. Herkese söylüyorum, herkes bilsin. Muharrem İnce bizim bir değerimizdir. Onu da sonuna kadar kucaklıyoruz. Havuz medyası da bunu çok iyi bilsin. Biz dava adamıyız.

“HEP BERABER, GÖNÜL GÖNÜLE YÜRÜYECEĞİZ’ 

Bizimle beraber yürümek istiyorsa hep beraber, gönül gönüle yürüyeceğiz. Ülkeye gerçek anlamda demokrasi getirene kadar yürüyeceğiz. Kimse unutmasın, CHP hakkın, hukukun ve adaletin teminatıdır. CHP, bu ülkede barışın ve huzurun teminatıdır.

Sevgili arkadaşım Muharrem İnce, 81 ili gezeceğini söylüyor. Bütün il başkanlarına talimatımdır, gittiği her yerde karşılayacaksınız. Kucaklayacaksınız.

Anahtar Kelimeler: Bursa , Bursa Haber , Bursa Haberleri , Bursa Son Dakika Haberleri

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap