Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Kılıçdaroğlu’nu ‘Gandalf’ yapan vekil konuştu!

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Kılıçdaroğlu’nu ‘Gandalf’ yapan vekil konuştu!
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Sözcü’den Zeynep Gürcanlı’nın haberine göre Sosyal medyada geniş yankı uyandıran teknoloji kazası geçtiğimiz Salı günü, CHP’nin grup toplantısında yaşandı.

CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, partisinin grup toplantısını Facebook üzerinden canlı yayınlarken ‘Face effects’ eklentisinin açık olduğunu fark etmedi. Yayın boyunca, Kemal Kılıçdaroğlu dahil kadraja kim girdiyse kılık değiştirdi. Yaklaşık 18 dakika devam eden yayın sırasında izleyenleri kahkahaya boğan Bayır, durumu fark edince hemen telefonunu kapattı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

KILIÇDAROĞLU’NA GANDALF DENK GELDİ

CHP’li Tayır’ın canlı yayını izleyenler, Kemal Kılıçdaroğlu’nu Yüzüklerin Efendisiserisinin ‘sakallı ve şapkalı büyücüsü’ Gandalf kılığında gördü.  Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra kameralarlar ve diğer parti üyeleri de emolojilerden nasibini aldı.

DANIŞMANI İSTİFASINI SUNDU

Olayın aslını ise CHP’li Bayır anlattı. Yayını; Fırat isimli danışmanının telefonundan yapıldığını anlatan Tacettin Bayır şunları söyledi “Her Salı günü olduğu gibi grup toplantımızı canlı yayınlamaya başladım. Danışmanım Fırat’ın telefonundan kendi hesabımı açtım ve tripotun üzerine telefonu kurarak yayına başladım. Bir süre sonra emolojileri fark ettim. Muhtemelen elim ekrana değdi ve efektler aktif oldu. Sonra hemen yayını sonlandırdım. Benim liderime olan sevgimi tüm arkadaşlarım bilir. Teknoloji özürlü birisi de değilim ama maalesef böyle bir olay yaşandı. Çok üzgünüm. Zaten danışmanım Fırat da istifasını sundu. Ancak kabul etmedim” dedi.

Bayır, “Kılıçdaroğlu ile görüştünüz mü?” sorusuna ise “Henüz liderimizin görüntüleri izlediğini sanmıyorum. İzleyip izahat isterse gerekeni yapacağım. Üzgünüm…” diye yanıt verdi.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap