Kim Kardashian: ‘Aşk Asla Ölmez’ Seni çok özledim!”

Robert Kardashian kanser teşhisi konmasından sekiz haftadan kısa bir süre sonra 30 Eylül 2003'te 59 yaşında yaşama gözlerini kapattı.

0

Kim Kardashian West , ölümünden 18 yıl sonra merhum babası Robert Kardashian’ı anıyor .

40 yaşındaki The Keeping Up with the Kardashians mezunu, Instagram Hikayelerinde bir dizi gerileme fotoğrafı paylaşarak Perşembe günü merhum patrik için haraç ödedi. Babasıyla çekilmiş siyah beyaz bir fotoğrafının yanında Kim, “18 yıl önce hayatımın en kötü günüydü. 💔 Ama gördüğünü ve rehberlik ettiğini biliyorum.”

“Aşk asla ölmez” diye ekledi. “Seni seviyorum baba.”

SKIMS kurucusu ayrıca babasının kameraya el sallarken çekilmiş bir fotoğrafının yanı sıra anne Kris Jenner ve kız kardeşler Khloé ve Kourtney Kardashian’ın da yer aldığı bir aile fotoğrafı yayınladı.

 

 

 

 

Bir işadamı ve avukat olan Robert,  1994 yılındaki kötü şöhretli cinayet davası sırasında arkadaşı OJ Simpson’ı savunmaya yardım ettiğinde herkesin bildiği bir isim haline geldi  . Temmuz 2003’te özofagus kanseri teşhisi kondu ve sekiz haftadan kısa bir süre sonra 30 Eylül 2003’te 59 yaşında öldü.

 

 

 

 

Geçen yıl doğum gününde Kim, artık ayrı yaşadığı kocası Kanye West’ten babasının suretinde hazırlanmış bir hologram tarafından şaşırdı  . (Kim , yaklaşık yedi yıllık evlilikten sonra bu Şubat ayında 44 yaşındaki West’ten boşanma davası açtı .)

 Hologramın bir videosunu Twitter’da paylaşan  Kim, o sırada şöyle yazdı: “Doğum günüm için Kanye bana hayatımın en düşünceli hediyesini aldı. Cennetten özel bir sürpriz. Babamın bir hologramı. Çok gerçekçi! İzledik. tekrar tekrar, duygu dolu.”

 

 

 

Bu yılın başlarında Kim, Robert’ın 77. doğum gününü sosyal medyada paylaştığı yürekten mesajlarla anmıştı.

Kim 22 Şubat’taki bir Instagram gönderisinde , “Doğum günün kutlu olsun baba! Seni her gün ama bugün daha da fazla kutluyorum” diye yazdı. Bu yıllar. Aslında hatırladığıma inanamıyorum.”

“Lütfen yakında bir rüyada beni ziyarete gel. 🙏🏼” diye devam etti. “Ayrıca lütfen hep bahsettiğimiz semboller/kuşlar şeklinde bir işaret gönderir misin?!?! Seni çok özledim!”

80%
Awesome
  • Design
yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku