Kin Filmi Oyuncuları ve Konusu Netflix: Kin Filmi Kimler Oynuyor, Konusu Ne?

Netflix'in yeni filmi Kin bugün yayına girdi. Başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Ahmet Mümtaz Taylan, Cem Yiğit Üzümoğlu, Rüzgar Aksoy ve Duygu Sarışın var

0

Kin Filmi Oyuncuları ve Konusu Netflix: Kin Filmi Kimler Oynuyor, Konusu Ne? Başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Ahmet Mümtaz Taylan, Cem Yiğit Üzümoğlu, Rüzgar Aksoy ve Duygu Sarışın var. Kin filmi konusu nedir? kin oyuncuları ve kin filmi oyuncu kadrosu? Kin filmi uyarlama mı, Kin hangi filmden uyarlandı? Dizibox Kin Filmi Netflix İzle adresi:

Kin Filmi Oyuncuları ve Konusu

Netflix’te 8 Ekim’de yayına giren Kin filminin başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Ahmet Mümtaz Taylan, Cem Yiğit Üzümoğlu, Rüzgar Aksoy ve Duygu Sarışın oynuyor. Yapımcılığını BKM’in üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ise Türkan Derya oturuyor.

Kin Filmi Oyuncuları

Yılmaz Erdoğan, Ahmet Mümtaz Taylan, Cem Yiğit Üzümoğlu, Rüzgar Aksoy, Duygu Sarışın, Yosi Mizrahi, Elif Gizem Aykul ve Enes Külahçı gibi isimler Kin filminde yer alıyor.

Kin Filmi Konusu Netflix

Daha fazla mesaj

Sadakatsiz 36. Bölüm Fragmanı İzle Kanal D 27 Ekim Youtube…

Lille Sevilla maç özeti izle Youtube Exxen Lille Sevilla…

Kin filminin konusu kısaca şöyle: Başkomiser rolündeki Yılmaz Erdoğan, kendisini öldürmeye çalışan bir taksiciye nefsi müdafa yaptıktan sonra kendisini büyük bir soruşturmanın içinde bulur ve hem kendini hem de ailesini kurtarmak için mücadele vermeye başlar.

Başkomiser Harun, mesleğinin en büyük ödülünü aldıktan sonra ekip arkadaşlarıyla kutlamaya gider. Ödülden sonra terfi alacağına emin olan Harun, o gece eve dönerken bulunduğu taksideki şoförün saldırısı sonucu kendini savunurken cinayet işler.

Ertesi sabah bu cinayet vakası emniyete ulaşır ve Harun, kendi işlediği cinayetin failini aramaya başlar. Hem kaçan ve hem de kovalayan olmanın stresiyle başa çıkmaya çalışırken, bulduğu her ipucu onu çok daha karmaşık bir olayın içine çeker.

Kin Filmi Fragman İzle

Kin Filmi Netflix İzle

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku