Kırmızı Oda Süveyda Kimdir? Süveyda Hikayesi: Gerçek Adı Nedir?

Kırmızı Oda Süveyda Hikayesi: Süveyda Hangi Kitapta geçiyor?

0

Kırmızı Oda Süveyda Kimdir? Süveyda Hikayesi: Gerçek Adı Nedir? Kırmızı Oda Süveyda Hikayesi: Süveyda Hangi Kitapta geçiyor? Kırmızı Oda dizisi yeni sezon oyuncusu Süveyda hakkında bilgiler vermek istiyoruz:

Kırmızı Oda Süveyda Hikayesi

Kırmızı Oda’ya yeni sezonda dahil olan oyunculardan birisi de Süveyda. Süveyda’yı annesi bir şeyleri çaldığı için kliniğe getirdi. Aynı zamanda epilepsi hastası olan Süveyda’nın ilk kez 6 yaşında evden kaçtığı ve daha sonra da kaçmaya devam ettiği ortaya çıktı. Süveyda ilk kez evden kaçtığında başına korkunç bir olay gelmiş. Üniversite öğrencisi olan Süveyda, mimarlık bölümünde eğitimine devam ediyor.

Kırmızı Oda Süveyda hikayesi 45. bölümde Süveyda’nın bebekliğine kadar gidiyor. Sonraki bölümde Süveyda’nın evlatlık olduğunu öğreniyoruz.

Süveyda Unicorn renkli eşyaları çalıyor, ama çaldıktan sonra da hiç hatırlamıyor. Unicorn renkleriyle bir adam tarafından kandırıldığını ve tecavüze uğradığını 1 Ekim günkü 45. bölümde öğreneceğiz.

Kırmızı Oda Rezzan Kimdir?

Kırmızı Oda Derya Hikayesi

Kırmızı Oda Süveyda Kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Süveyda karakterine İlayda Alişan hayat veriyor. Kendisini en son Masumiyet dizisinde Ela olarak görmüştük. Çukur dizisinde işe Akşin karakterini canlandırmıştı.

İlayda Alişan Kimdir?

İlayda Alişan, 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra küçük yaşlarda oyunculukla tanıştı. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Moda Tasarım okumuştur. 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisi ile ekranlara adım attı.

İlayda Alişan Kaç Yaşında?

26 Şubat 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlayda şu an 25 yaşında.

İlayda Alişan Nereli?

Anne tarafından Erzincanlı, baba tarafından Trabzonludur.

İlayda Alişan İnstagram Adresi

@ilaydalisan

İlayda Alişan Dizileri

2011 – Bir Çocuk Sevdim (Merve) (TV Dizisi)

2013 – Gönül Hırsızı (TV Dizisi)

2014 – Benim Adım Gültepe (Nurten) (TV Dizisi)

2015 – Serçe Sarayı (Sinem) (TV Dizisi)

2016 – Bana Sevmeyi Anlat (Eylül) (TV Dizisi)

2017-2018 – Çukur (Akşın) (TV Dizisi)

2019 – Şampiyon (Neslihan) (TV Dizisi)

2021- Masumiyet (Ela) (TV Dizisi)

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku