Gündem

Koza İpek Holding’e Atanan Kayyımlar Birbirine Düştü


Gündem

Şirketlerine kayyım atanan Koza İpek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Akın İpek, diğer kayyımların talebi ile görevden alınan kayyım Hikmet Keleş’in, üst mahkemeye görevine dönmek için itiraz ettiğini açıkladı. İlginç haberi Twitter hesabından veren Akın İpek, kayyım meselesinin iğrençleştiğini, kim yiyecek kavgasına dönüştüğünü söyledi. İpek, diğer kayyımların talebi ile görevden alınan Hikmet Keleş’in, üst ceza hakimliğine, Koza Grubu’ndaki görevine dönmek […]Şirketlerine kayyım atanan Koza İpek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Akın İpek, diğer kayyımların talebi ile görevden alınan kayyım Hikmet Keleş’in, üst mahkemeye görevine dönmek için itiraz ettiğini açıkladı.

İlginç haberi Twitter hesabından veren Akın İpek, kayyım meselesinin iğrençleştiğini, kim yiyecek kavgasına dönüştüğünü söyledi.

İpek, diğer kayyımların talebi ile görevden alınan Hikmet Keleş’in, üst ceza hakimliğine, Koza Grubu’ndaki görevine dönmek için itiraz ettiğini vurguladı

Keleş’in akasında torpili olduğunu da söyleyen İpek, torpilinin de kendi adamı dönmesi için bastırdığını anlattı.

Kardeşi Tekin İpek’in tutukluluğuna devam kararı veren Sulh Ceza Hakimliği’nin, şimdi Hikmet Keleş’in itirazını görüştüğünü kaydetti.

İpek, “İş bu rezil noktaya geldi. Neden kayyım kalkmıyor? İşte cevabı bu. Başka hiçbir sebep yok…” ifadelerini kullandı.