Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Kredi Faiz Oranları Düştü.

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Kredi Faiz Oranları Düştü.
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Kredi faiz oranları ne kadar diye merak eden okuyucularımıza güzel bir haberimiz var, bankalardan derlediğimiz güncel faiz oranları şöyle: İhtiyaç kredi faiz oranları, konut kredi faiz oranları ve taşıt kredileri faiz oranları 2019 yılının son günlerine yaklaştığımız bu günlerde düşüş gösterdi. Bu düşüşle, uzmanların ifade ettiğine göre kredi çekme ihtiyacı içinde olanlar rahatlayacaklar.

Bankalara Göre Yeni Kredi Faiz Oranları

Ziraat bankası tüketici kredilerinde faiz oranlarını 1.25 bandına çekti. Aynı banka taşıt kredilerini yüzde 1.19 ve konut kredi faizlerini ise yüzde 0.99 olarak belirledi. Ziraat Bankasını takip eden diğer bankaların faiz oranları da düştü.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Buna göre Halk Bank ihtiyaç kredi faizlerini kamu çalışanları için 1.25 olarak belirlerken, hızlı kredi paketlerinde ise bu oranı 1.39 olarak belirledi. Halk Bank taşıt kredilerini yüzde 1.19 oranında ve konut kredileri 0.99 oranında faiz uygulayarak veriyor.

Vakıfbank da ihtiyaç kredi faiz oranını 1.25 olarak belirledi ve konut kredilerine başvuran vatandaşlara aylık 0.99, taşıt kredisi için başvuranlara yüzde 1.17 oranında faiz uyguluyor.

İş Bankası ihtiyaç kredilerinde 1.14 oran uygularken, taşıt kredilerinde faiz oranını 1.15 ve ev kredilerinde 1.1 olarak uyguluyor.

TEB ise ihtiyaç kredileri için faiz oranın 1.18 seviyesine indirdi, taşıt kredileri için 1.1 ve konut kredileri için diğer bankaları izliyor. 0.99 oranı uyguluyor.

QNB Finansbank da ihtiyaç kredilerini 1.03, konut kredi faizlerini 1.41 ve taşıt kredi faizlerini 1.45 olarak güncelledi.

Garanti bankası ihtiyaç kredileri 1.54 konut kredilerini 1.12 ve taşıt kredilerini 1.23 faiz oranı ile sunuyor.

Akbank güncellediği kredi faiz oranları ise şöyle; banka direkt kredi adı altında aylık 1.53 faiz uygulayarak kredi veriyor. Akbank ihtiyaç kredisi oranı 1.49 seviyesinde iken taşıt kredi faizi 1.13 seviyesinde. Konut kredi faizlerini biraz yüksek tutan Akbank bu oranı 1.09 olarak belirledi.

Denizbank da ihtiyaç kredilerinde 1.59 faiz uyguluyor ve Mortgage kredisi adı altında 1.99 faiz oranında kredi veriyor. Denizbank taşıt kredilerinde güncel olarak 1.51 faiz oranı uygulayan bir bankadır.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap