Kripto Para Birimlerine Yatırım Yapmak: Bitcoin yükselmeye devam ediyor, Ethereum ve Dogecoin düşüyor

0

JPMorgan Chase CEO’su Jamie Dimon, Bitcoin’in hayranı değil ve Pazartesi günü, kripto para birimini sigaraya benzetirken “değersiz” olarak nitelendirerek duygularını yineledi.

VOLT EQUITY BITCOIN ETF SEC ALIYOR

Dimon, Uluslararası Finans Enstitüsü tarafından düzenlenen sanal bir etkinlikte, “Şahsen, Bitcoin’in değersiz olduğunu düşünüyorum” dedi. “Ama bunun sözcüsü olmak istemiyorum, umurumda değil. Benim için fark etmez. ”

Bitcoin Salı sabahı %1.1’in üzerinde işlem gördü.

Bu arada Coindesk, Bitcoin fiyatının Pazartesi günü 57.000 doların üzerine çıkmasının ardından yükseliş duyarlılığının artmaya devam ettiğini bildirdi. BTC, son 24 saat içinde yaklaşık %3 artarak alternatif kripto para birimlerine karşı üstün performansını sürdürdü.

Analistler, bazıları bu çeyrekte tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 63.000 $’a geri dönüşü tahmin ederken, yükselişin devam ettiğini görüyorlar.

Coinbase, geçtiğimiz hafta kurumsal müşterilere bir bültende, “Kripto rallisi etkileyici çünkü hisse senetleri ve tahviller için daha geniş bir risk ortamı ve kripto piyasalarının hisse senedi piyasalarından ayrıldığı görülüyor” dedi.

“BTC’nin (toplam kripto piyasa değerine göre BTC piyasa değeri) çok ayın en yüksek seviyelerine ulaşmasının gösterdiği gibi, BTC’nin bu piyasayı açıkça yukarı doğru yönlendirdiğini görüyoruz. “

yorum Yap

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku